Teknede Nişan Fiyatları Doğum günü Boğazda öğlen yemeği Fırsatları
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Teknede nişan fiyatları ile inanç organizasyon sizlere sunduğu Mabey teknesiyle muhteşem organizasyonlara tanıklık yapabilirsiniz. 

 

Teknede Nişan Fiyatları Mabey Teknesi

Uygun fiyat politikasını sürdürerek doğum günün organizasyonlarınızda mezuniyet çeşitli iş yemeklerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor.

Boğaz turunda Özel teknemizde özel gün gecelerinizde hatıralarınıza konu olacak bir organizasyonla sizlere hizmeti sunuyoruz.  Yemekli iş toplantılarınızda, mezuniyet balolarınızda, doğum günü etkinliklerinizde ada tur gezilerinizde sünnet nişan düğün kına gecesi organizasyonlarınızda yüzme tur etkinliklerinizde ve daha sayamadığımız birçok keyifli mutlu gün ve gecelerinizde uygun fiyatlara yemekli veya yemeksiz teknemizde usta ekibimizle ve kaptanlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz…

Teknede nişan organizasyonu sizler için muhteşem görseller ve etkinliklerle inanç organizasyon farkıyla Kaliteyi ayağınıza taşıyoruz. Sizlerin dileğiniz ve isteğiniz doğrultusunda sizlere sunacağımız farklı etkinliklerde uygun fiyat politikasını sizlere sunuyoruz. Boğazda nişan organizasyon fiyatları ne kadar pahalı olur mu diye düşünceleriniz Elbette olabilir. Her zaman söylediğimiz gibi en uygun fiyatlarla en özel görseli zengin teknelerle ve yatlar ile hazırlıyoruz. Maneviyatı ve dostluğu gönlünüzce yaşayacağınız mabey teknesinde arkadaşlarınız ile sizlere güzel bir muhabbet ortam havası sunuyoruz.

Eğlenmek için teknelerimizde  günlük saatlik aylık veya haftalık kiralama şahsınıza elde edebilirsiniz. İstanbul’da boğazın güzelliğini sizlere yaşatan firmamız mabey teknesiyle değil birçok tekne yat filomuz da sizlere kaliteli hizmetler sunarak sizlerin organizasyon çapında İhtiyacınız olan her şeyi sizlerin ayağına getiriyoruz. muhteşem etkinliklerdeki paylaşabilirsiniz Arzu ettiğinizi tek kalemde sizlere sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Teknede Saatlik Organizasyonu Fiyatları

Teknede nişan fiyatları konusunda sizlere sunduğumuz fırsatları anlattığımız gibi Sizler de bu özel kampanyalı fiyatları detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak isterseniz inanç www.inancorganizasyon.com sayfamızdan bizlere ulaşabilir fikirlerinizi danışabilirsiniz 0532 581 08 85 numaralı numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonlarınızda Arkadaşlarınızla birlikte güzel bir mekan arıyorsanız boğazda mabey teknesi sizleri bekliyor. Ya da güzel bir mezuniyet töreni yapmak isterseniz veya güzel bir doğum günü organizasyonu yapmak isterseniz İnanç organizasyon sizlere özel sürprizler hazırlayarak keyfinize keyif katacak boğazın muhteşem havası kız kulesi ve akşam saatlerinde mehtabın güzelliğini sizlere sunuyor.

Teknede nişan fiyatları daima mabey teknesi ile inanç organizasyon farkı ile kusursuz servisleri ile özel süslemeleri ile aile arasında küçük bir etkinlik düşünceniz varsa sizin en iyi adresiniz mabey teknesi diye düşünüyoruz. Videolarda çalışmalarımızı inceleyerek  takip edebilirsiniz. turlarımız sizin isteğiniz doğrultuda saatlik kiralama da yapıyoruz. Özel menülerimiz ve özel sunumlarımız ile muhteşem bir etkinlik havası sizlere yaşatıyoruz. Unutmayın sizler daima en iyisini hak ediyorsunuz.

TEKNE DETAYLARI

Bulunduğu il :——————————————İSTANBUL

Tekne ismi :————————————————MABEY

Boy :——————————————————25 metre

EN :———————————————————-7 Metre

Yemekli yolcu kapasitesi:—————————————70 kişi

Kokteyl yolcu kapasitesi :—————————————-90 kişi

Transfer yolcu kapasitesi :—————————————-150 kişi

Wc adet :————————————————————-2 tane

Motor :——————————————————————–Çift-

Marka :———————————————————————-man

Jenaratör :———————————————————————–Var

Güneşlenme tentesi mevcuttur.

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar