Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Tekne Turu

Tekne Turu

İstanbul’da tekne turu organizasyon sizlere yeni sezonda Beyaz dalga teknesi ile yeni Rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. 

Tekne Turu Beyaz Dalga Teknesi

Uygun fiyat politikası ile tekne turu fiyatları cazip fırsatlarla özel zamanlarınızı değerlendirmek isterseniz firmamız sizlere kaliteli personel ekipleriyle özel menü seçenekleriyle muhteşem bir organizasyon keyfi sizlere sunuyor.

İstanbul’un muhteşem görselini harika bir tekne turu organizasyon keyfi ile sizlere uygun fiyata sunuyoruz. Düğün salonlarının sizlere sunduğu fiyatları boğazda muhteşem bir davet organizasyonu sizlere yaşatarak inanç organizasyon farkıyla kampanyalı seçeneklerimizi yeni sezonda siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz. Profesyonel kadrolarımız dünya mutfağından anlayan aşçılarımız titiz çalışma sunuyoruz. Personel arkadaşlarımızla sizlerin hayatınızı yaşayacağınız bu özel günü renkli bir hale dönüştürerek güzel bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Teknede Tur İstanbul

Hayallerinizi yaşayacağınız güzelliklerden tekne turu fırsatları ömür boyu hatırlayacağınız bir konseptte gerçekleştiriyoruz. Zengin bir düzenleme uygulayarak Titiz çalışmalarımızda harika bir etkinlik hizmeti sizlere veriyoruz.

Yurt dışından gelen ve özel müşterilerinize Misafirleriniz için özel davet yemeklerini titizlikle hazırlayarak Usta garsonlarımız ve dünya mutfağından anlayan profesyonel aşçılarımız ile lezzetine doyum olmaz farklı tatları boğazın keyfi ile sizlere tekne turu gezisini uygun hale getiriyoruz. Sizlerde böyle güzel bir organizasyon keyfini yaşamak isterseniz bilgi alabilirsiniz

Düşlediğiniz bu organizasyon sizlere çok uzak değil. Tekne kiralama hizmetleri ile sizlere sunduğu farklı çalışmaları renkli bir şekilde hazırlayarak sizlere sunumunu yapıyor. Farklı özel menüler  için bizden bilgi alabilirsiniz. sizlere örnek hazırladığımız 4 özel menümüzde ve diğer farklı seçeneklerimizi de tercih edebilirsiniz. 

Sizlerin belirlediği farklı menüler için fikir paylaşarak yöresel lezzetleri sizler için uygun hale getirebiliriz. İstanbul tekne turu programı ile sizlere fasıl , Türk sanat müziği, semazen İslami düğünmehter takımı, tiyatro ekibi, kılıç kalkan ekibihalk oyunları ve daha sayamadığımız bir çok hizmeti inanç organizasyon sayfamızda bulabilirsiniz.

Tekne Turu Fiyatları

Beyaz Dalga teknesi ile asla unutmak istemeyeceğiniz organizasyonlar ve bu özel günlerinizi sizlere daha uygun fiyatlara yapmak için buradayız. İnanç organizasyon ailesi olarak siz değerli eşleri mutlu etmek için buradayız. inanç organizasyonla nice organizasyonlarda buluşmak her daim Özlemimizdir. Fiyat bilgileri ve yemek menüleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarası ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunu her türlü dileğinizi bizlerle paylaşabilir ortak bir Fikir alışverişi yapabilirsiniz. Video izle tıklayarak inceleyin.

Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar