Tekne Turu

Boğaz Tekne turu İstanbul fiyat organizasyon hizmetleri için inceleyebilirsiniz. Sizlere yeni sezonda Beyaz dalga teknesi ile yeni rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Uygun fiyat politikası ile tekne turu fiyatları cazip fırsatlarla özel zamanlarınızı değerlendirmek isterseniz firmamız sizlere kaliteli personel ekipleriyle özel menü seçenekleriyle muhteşem bir organizasyon keyfi sizlere sunuyor.

Tekne Turu Beyaz Dalga Teknesi

İstanbul’un muhteşem görselini harika bir boğaz tekne turu organizasyon keyfi ile sizlere uygun fiyata sunuyoruz. Düğün salonlarının sizlere sunduğu fiyatları boğazda muhteşem bir düğün organizasyonları sizlere yaşatarak inanç organizasyon farkıyla kampanyalı seçeneklerimizi yeni sezonda siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz.

Donanımlı ve kaliteli Deniz araçlarımızla sizlere sunduğumuz boğaz turu fiyatları dahilinde yepyeni fırsatlar ve sürprizlerimiz de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Davet organizasyonlarında yapmak istediğiniz uzun boğaz turu gezilerimiz de sizlere fırsatlar hazırlıyoruz. Özel menü ikramlarımız da kusursuz bir şekilde yaptığımız süsleme modellerini zevkinize göre düzenliyoruz. Farklı tercihleriniz doğrultusunda yepyeni seçeneklerde sunmaktayız.

Profesyonel kadrolarımız dünya mutfağından anlayan aşçılarımız titiz çalışma sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımızla hayatınızın bu özel günü renkli bir hale dönüştürerek güzel bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Teknede En iyi Boğaz Turu İstanbul

Hayallerinizi yaşayacağınız güzelliklerden haftalık tekne turu kiralama fırsatları ömür boyu hatırlayacağınız bir konseptte gerçekleştiriyoruz. Zengin bir düzenleme uygulayarak Titiz çalışmalarımızda harika bir etkinlik hizmeti sizlere veriyoruz.

Düğün davet organizasyonlarınızda yapmak istediğiniz gezilerimiz de uzun boğaz turu keyfi ile masmavi denizin güzelliğini sakin bir ortam havasında sizleri yaşatıyoruz. Kalitenin öncüsü inanç organizasyon daima güven duyacağınız teknelerimizde titizlikle temizlik ve hijyeni ön planda tutmaktadır.

İstanbul’un en görkemli ve fiyat olarak en makul paketleri sunan firmamız tekne kiralama organizasyonu hizmetleri ile dilediğiniz zaman hafta içi hafta sonu akşam veya gündüz programlarında her türlü etkinliklerinize cevap vermektedir.

Yurt dışından gelen ve özel müşterilerinize yada Misafirleriniz için özel davet yemeklerini titizlikle hazırlıyoruz. Garsonlarımız ve dünya mutfağından anlayan profesyonel aşçılarımız ile sevdiğiniz menüleri hazırlıyoruz. Lezzetine doyum olmaz farklı tatları boğazın keyfi ile sizlere tekne turu gezisini uygun hale getiriyoruz. Sizlerde böyle güzel bir organizasyon keyfini yaşamak isterseniz bilgi alabilirsiniz

Düşlediğiniz bu organizasyon sizlere çok uzak değil. Tekne kiralama hizmetleri ile sizlere sunduğu farklı çalışmaları renkli bir şekilde hazırlayarak sizlere sunumunu yapıyor. Farklı özel menüler için bizden bilgi alabilirsiniz. Hazırladığımız menülerde inceleme yapabilirsiniz. Damak tadınıza uygun yöre yemekleri isteğinize göre değerlendirilir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için her türlü çalışmayı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Sizlerin belirlediği farklı menüler için fikir paylaşarak yöresel lezzetleri sizler için uygun hale getirebiliriz. İstanbul tekne turu kiralama programı ile sizlere fasıl , Türk sanat müziği, semazen İslami düğün, mehter takımı, tiyatro ekibi, kılıç kalkan ekibihalk oyunları ve daha sayamadığımız bir çok hizmeti inanç organizasyon sayfamızda bulabilirsiniz.

Tekne Turu Fiyatları

Beyaz Dalga teknesi ile asla unutmak istemeyeceğiniz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Özel günlerinizi sizlere daha uygun fiyatlara yapmak için buradayız. İnanç organizasyon ailesi olarak siz değerli eşleri mutlu etmek için buradayız. Beraber göreceğimiz nice organizasyonlarda buluşmak her daim özlemimizdir.

Yapılan Araştırmalarda en iyi boğaz turu yapan firmalar arasında zirvede olma gururunu yaşıyoruz. Sizlerin güzel düşünceleri ve yorumları bizler için son derece önem arz etmektedir. Bizler sizlerin memnuniyeti üzerine eksiksiz ve kusursuz bir çalışma örneği sunarak gününüzün dolu dolu eğlenceli vakitler geçirerek elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Fiyat bilgileri ve yemek menüleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarası ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunu her türlü dileğinizi bizlerle paylaşabilir ortak bir Fikir alışverişi yapabilirsiniz. Video izle tıklayarak inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları