Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Lüks Düğün Davet Teknesi

Boğazda lüks düğün davet teknesi kiralama ile muhteşem dolu dolu bir vakit geçirin. Size özel organizasyonlarınızda lüks davet teknelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Lüks Düğün Davet Teknesi Kiralama Alaca

Düğün organizasyonlarınızda inanç organizasyon olarak lüks teknelerde muhteşem bir boğaz gezisi ile sizlere unutulmaz bir gösteri programı hazırlayan inanç organizasyon Teknede düğün organizasyonu hizmetlerini sizlere uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor.

Boğazda unutulmaz bir şölen etkinliği sizlere hazırlıyoruz. Firmamız size özel günlerde yaptığı organizasyon hizmeti ile sizleri büyülüyoruz. Çalışmalarımızda dikkat çekici eğlenceleri sürprizlerimizi takip edin.

Yemekli yada kokteyl olarak misafirlerinizi ağırlayacağınız menüler sunuyoruz. Programınıza uygun süslemeler yaparak zengin bir program sunma imkanı hazırlıyoruz. Düğün günü gelip çattığında sizlerin farklı arayışlar içine girmeden çözüme ulaştırıyoruz. İhtiyacınız olan hizmetleri bir kalemde hazırlayıp bilginiz ile yüklüyoruz.

Davet Teknesi Organizasyonu

Teknede düğün organizasyonu denince Boğaz’da eski Osmanlı hatıralarınızı yaşayacağınız bir zaman sürecinde tek kalemde her isteğinizi yerine getiren ve kampanyalarımızdan faydalanmanız için hemen bizden detaylı bilgiler alıp rüya gibi bir organizasyon sürmenizi mümkün hale getiriyoruz. Talebinizi karşılayacak donanımlara sahip tekne ve yatlarımızı sitemizden ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Bütçenize uygun teknede düğün fiyatları kampanyalı seçenekleri ile sizlere mükemmel davet etkinliklerini salon fiyatlarından daha ucuz bütçelere yapıyoruz. Yaptığımız organizasyonlarda teknede düğün yorumları ve müşterilerimizin bizim hakkımızdaki düşüncelerini okuyabilirsiniz.

Sıkıntılı dönemden dolayı rezervasyonları mecburen ertelemek durumunda kaldık. Bu konuda sizlerden özür diliyoruz. Hala teknede düğün yasak mı ne zaman yapabilirim. Düşüncelerinizi yoğun bir şekilde alıyoruz.

Hayatınızın en mutlu gününü biz de en kısa sürede sizlerle birlikte paylaşarak sizleri mutlu etmek için inanç organizasyon olarak sabırla beklemekteyiz. Boğazda nikah sonrası teknede eğlence fiyat listesinde sizler için alkolsüz ikramlarımızla hazırlıyoruz. Seçenekleri tavsiye ederek bütçenizi zorlamadan boğazın eşsiz güzelliğini mükemmel havasını hoş sohbet programlarımızda sizlere sunuyoruz.

Sizler için her kapasitede olan araçlarımızla etkinliklerinizi gerçekleştiriyoruz. Misafir kapasitenizi taşıyabilecek donanımlara sahip tekne kiralama detaylarını inceleyebilirsiniz. Davet yoğunluğuna göre 50 kişilik tekne kiralama fiyatları olmak üzere 2 kişiden 1000 kişiye kadar taşıma kapasiteli gemilerimiz mevcuttur.

İnanç organizasyon sizler için hizmette sınır tanımazken her yöreye her modele uygun sunumlarıyla Teknede Kına gecesi organizasyonu düğünleri Sünnet düğünü organizasyonları ve özel davetlerinizde tur ve gezi organizasyonlarında en kaliteli hizmet ve sunumu sizlere uygun fiyatlara sunmayı zevkle yapıyor.

Lüks Düğün Davet Teknesinde düğün organizasyon fiyatları

İstanbul boğazında geniş tekne filomuzla sizlere her zevke hitap eden gösterişli teknelerimizi sunuyoruz. Kampanyalı fiyatlarımız ile ummadığınız bir fiyat seçeneği rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlere misafirlerinize benzersiz bir davet ve sunum yapmanız için olanak sunuyoruz.

Lüks düğün davet teknesi alanında siz değerli dostlarımızın her talebine en kısa sürede karşılıyoruz. Kısa sürede  yanıt verme imkanına sahip inanç organizasyon ekibi geniş kadro ve profesyonel çalışma arkadaşları ile hizmet veriyor. Prensibimiz ile kusursuz bir etkinlik çalışması ile tekne organizasyonlarınızda kına gecesi etkinlikleri sünnet organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Özel misafirleriniz için sizlere dünya mutfağından anlayan aşçılarımız ile damak tadına farklı bir lezzet katan yemekler ile tadına doyum olmayacak bir hizmet sizlere sunuyoruz.

Detaylar için inanç organizasyon sayfamızdan ve 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz. Yaptığımız hizmetlerimizi videoları inceleyebilirsiniz.

Detaylar için birlikte ortak çalışmayı her zaman ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Alaca tekne Özellikleri 

İl ——————————————————–İstanbul

Tekne ismi ——————————————-Alaca

Boy mesafesi —————————————————-24.00

En Genişliği——————————————————8.50

Yolcu kapasitesi ————————————150 kişi

Yemekli yolcu kapasitesi ————————-115 kişi

Kullanım amacı ———————-düğün, davet, toplantı ve gezi

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar