Kiralık Tekne İstanbul Fiyatları Ucuz Boğazda Düğün Salonu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Kiralık tekne İstanbul Boğazdan güzel bir keyifli  organizasyonu boğaz fırtınası teknesi ile yaşamak isterseniz sizlere kaliteli bir etkinlik hizmeti sunuyoruz. Kampanyalarımızdan yaralanmak için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kiralık Tekne İstanbul Boğaz Fırtınası

insanların daima kendilerince ucuz tekne kiralama bahsedince hizmeti düşük bir etkinlik programı akıllarına gelir.

Etkinlik seçeneklerinde Haftalık Kiralık tekne İstanbul Anadolu yakası limanlarından tur organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Özel davet hizmetleriniz de sizlere kaliteli programlarla yemekli organizasyon veya kokteyl tarzında mükemmel bir boğaz turu hizmeti sunmaktayız.

Organizasyon boğaz fırtınası teknesi İle Kaliteyi ucuz fiyatları sizlerin önüne sunuyor. Bütçenize uygun kredi program çalışmaları yaparak en uygun fiyata boğaz keyfini bir arada yaşama imkanı sunuyoruz. Demek istediğimiz normal düğün salonlarında boş salon fiyatları aynı standartlarda bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bunun için yaptığınız değişik farklı organizasyonları da inceleyerek fikir edinebilir bilgi danışabilirsiniz. İnanç organizasyon geniş tekne filosuyla sizlere kaliteli hizmeti sunmaya devam ederken ihtiyacınız olan düğün organizasyonu Tasavvuf Grubu gibi her türlü ihtiyacınız olan organizasyon hizmeti ve en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Bunun yanında masa sandalye kiralama giydirme ve her türlü etkinlik seçeneklerini de hizmetleri arasına koyuyoruz.

İstanbul’da Ucuz Tekne Kiralama

Hayatınızda Ucuz Kiralık Tekne İstanbul hizmetleri ile yaşamak istediğiniz böyle özel anları daima güzel olmasını gönlünüzden Hayal etmişsinizdir.

Gerçekler acıdır ki bütçe dar olduğu zaman İnsan her istediğini elde edemez. İmkanlar dahilinde İnanç organizasyon sizlere hizmet başlattı. Bu özel fırsatları sizlere özel kampanyalı paketlerini sunarak farklı arayışlar da bulunma zahmetini sizden alıyoruz.

inanç organizasyon sizler için kusursuz bir hizmet sunma çabasında olarak İstanbul tekne kiralama hizmetlerini düşündüğünüz salon fiyatlarından daha uygun maliyetlere siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Tercihlerinize göre özel menü seçeneklerini sizlere sunarak muhteşem bir davet kına Düğün organizasyonları ile gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel ekiplerimiz sizlere boğazın güzelliğini sakin havasında gezdiriyoruz. Güzel bir muhabbet tadında dilediğiniz orkestra ekibini sizler için kusursuz bir şekilde programa dahil ederek beklentilerinizin üstünde bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Ek olarak Teknede kına gecesi organizasyonlarınızda sizlere özel kına paketlerimizi kına tahtları mızı ve beğendiğiniz tekneler ilimizde özel süsleme hizmetlerimizi de tercihlerinize dahil ederek sizlere sunmaktayız. Özel ve seçkin bir Organizasyon farkıyla yaşayarak düşüncelerinizin içinde rüya gibi güzelliği siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz.

İstanbul Tekne Kiralama Düğün

Firmamız olarak maneviyata önemli derecede dikkat ediyoruz. Bay bayan tasavvuf grubu muhteşem ilahi Türk sanat müziği ve fasıl eserlerini sizlere için seslendiriyoruz. Osmanlı tadın da huzurlu bir gün veya gecede tadına doyum olmaz lezzetlerde söylüyor. Teknede Sünnet organizasyonu ile Mehter Takımı Yeniçeri süsleme gibi farklı etkinlik çalışmalarınızda Yeniliklerde her yöreye ait Yöresel Halk Oyunları ekibi ve gönlünüzden geçen tiyatro oyunları güzel semazen gösterileri gibi ve daha sayamadığımız birçok türde lezzetli bir tat gönlünüze sunuyor.

Hayatınızda unutamayacağınız organizasyonları yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz de fayda var. Tabii biz bunu özellikle her zaman müşterilerimize sunuyoruz. Her şey bizim istediğimiz gibi değil her şey sizin istediğiniz gibi olacak. Biz buna özellikle dikkat ediyoruz. İstediklerinizi bize sunarsanız isteklerinize göre program akışını düzenleyip fikirlerinizi göre düzenleme yaparız. Hayallerinize göre sevdiğiniz insanlara program hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra organizasyonlarınıza Start veriyoruz. Daima kusursuz bir organizasyon Kesinlikle misafirlerimizin kötü bir görüntü ve kötü bir sahnesinin tamamen ortadan kaldırıyoruz. Videoları izleyebilirsiniz.

 Dosta Düşmana İnat zengin bir düğün hizmeti yapmak bu kadar zor değildir. Yeter ki siz insan istediği zaman hiçbir şey imkansız değildir. İmkansızlıkları Sadece kendimiz üretiyoruz. Firmamız olarak yaptığımız çeşitli çalışmalardan Kiralık Tekne İstanbul ile sizlere sunduğumuz hizmetleri fiyatları ve olanakları kusursuz bir şekilde şekillendiriyoruz. Tercihinize göre bütçenize uygun program seçeneklerini hazırlıyoruz.

Beklemediğiniz kalitede düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerden aldığımız güç ile gücümüze Güç Katmaya devam ediyoruz. Amacımız işimizde kendimizi ve yaptığımız fiyatları ön plana alarak siz değerli Dostlarımızın  emeğini hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımıza emin olabilirsiniz. Etkinlik hizmetinizde veya yabancı devletlerden gelen özel misafirlerinizin keyifli bir yemek hizmetinize sunuyoruz.

Kiralık Tekne İstanbul Organizasyonu

Boğazın masmavi sularında Osmanlı’nın tarihi yapıları sakin denizin kokusunu ve beyaz Martıların seslerini dinleyerek keyifli bir etkinlikte yaşayabilirsiniz. Güzellikleri sizlere sunmak için Kiralık Tekne İstanbul boğazında çalışma ekiplerimiz ile daima en iyisini ve en güzelini hazırlıyoruz. Sizlere söyleyemediğimiz  bazı şeyler vardır ki sözlerle ifade edilemez. Biz ne kadar söylersek söyleyelim Sizler bu günü yaşamadığınız zaman aklınızda hiçbir zaman  özveri kalmayacaktır. Kesinlikle verdiğimiz değerler ve görsel düzenler yaşanarak keşfedilebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz bizimle irtibat kurarak  özel kiralık tekne İstanbul fırsatlarını yaptığınız dizaynları projeleri hazırlayarak Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hayatınızı görkemli ve muhteşem bir düğün organizasyonu ile gerçekleştirmek isterseniz İstanbul Boğaz tekne kiralama hizmetlerini Kaçırmayın. Firmamız sizlere geniş misafir kadromuza ev sahipliği yapacak teknelerin bizde renkli bir eğlence hizmeti sunuyoruz. Farklı projelerinizi inanç organizasyonla değerlendirerek İstanbul özel tekne kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece size tahsis edilen aileniz yakın arkadaşlarınız ve değer verdiğiniz insanlarla sizi bir araya getirerek unutamayacağınız dopdolu vakitler geçirebilirsiniz. Zengin menü seçeneklerimiz de bütçenizi sarsmadan rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.

Boğaz fırtınası Tekne detayları

Boyu 42 metre

Eni.      9 metre

2015 model gezinti tenezzüh gemisi

16 adet 15 kişilik yuvarlak masa yada 28 adet 14 kişilik dikdörtgen masa

Resmi ruhsat kapasitesi 424 kişilik

Bay ve bayan mescidi ve abdest alma yeri

Bebek bakım ve emzirme odası

Gelin odası ve alt kat ve üst kat olmak üzere 2 takım gelin damat sandalyesi ve masası

2 adet bay 2 adet bayan wc

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar