Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Kiralık Tekne İstanbul

Kiralık Tekne İstanbul

Kiralık tekne İstanbul Boğazdan güzel bir keyifli  organizasyonu boğaz fırtınası teknesi ile yaşamak isterseniz sizlere kaliteli bir etkinlik hizmeti sunuyoruz. kaliteli çalışmalara atmaya devam ediyor. Kampanyalarımızdan yaralanmak için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kiralık Tekne İstanbul Boğaz Fırtınası

insanların daima kendilerince ucuz tekne kiralama bahsedince hizmeti düşük bir etkinlik programı akıllarına gelir. 

Organizasyon boğaz fırtınası teknesi İle Kaliteyi ucuz fiyatları sizlerin önüne sunuyor bütçenize uygun kredi program çalışmaları yaparak en uygun fiyata hem de boğaz keyfini bir arada yaşama yani demek istediğimiz normal düğün salonlarında boş salon fiyatları aynı standartlarda bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bunun için yaptığınız değişik farklı organizasyonları da inceleyerek fikir edinebilir bilgi danışabilirsiniz. İnanç organizasyon geniş tekne filosuyla sizlere kaliteli hizmeti sunmaya devam ederken ihtiyacınız olan düğün organizasyonları Tasavvuf Grubu gibi her türlü ihtiyacınız olan organizasyon hizmeti ve en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Bunun yanında masa sandalye kiralama giydirme ve her türlü etkinlik seçeneklerini de hizmetleri arasına koyuyoruz.

Ucuz Kiralık Tekne İstanbul

Hayatınızda yaşamak istediğiniz böyle özel anları daima güzel olmasını gönlünüzden Hayal etmişsinizdir. 

Gerçekler acıdır ki bütçe dar olduğu zaman İnsan her istediğini elde edemez. İmkanlar dahilinde İnanç organizasyon sizlere hizmet başlattı. Bu özel fırsatları sizlere özel kampanyalı paketlerini sunarak farklı arayışlar da bulunma zahmetini sizden alıyoruz.

Firmamız olarak maneviyata önemli derecede dikkat eden inanç organizasyon bay bayan tasavvuf grubu nun muhteşem ilahi Türk sanat müziği ve fasıl  eserlerini sizlere Osmanlı tadın da huzurlu bir gün veya gecede tadına doyum olmaz lezzetlerde söylüyor. Sünnet organizasyonu ile Mehter Takımı Yeniçeri süsleme gibi farklı etkinlik çalışmalarınızda Yeniliklerde her yöreye ait Yöresel Halk Oyunları ekibi ve gönlünüzden geçen tiyatro oyunları güzel semazen gösterileri gibi ve daha sayamadığımız birçok türde lezzetli bir tat gönlünüze sunuyor.

Hayatınızda unutamayacağınız organizasyonları yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz de fayda var. Tabii biz bunu özellikle her zaman müşterilerimize sunuyoruz. Her şey bizim istediğimiz gibi değil her şey sizin istediğiniz gibi olacak. Biz buna özellikle dikkat ediyoruz. Siz istediklerinizi bize sunacaksınız biz bu isteklerinize göre program akışını düzenleyip fikirlerinizi göre hayallerinize göre insanlara program  şemasına göre hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra organizasyonlarınıza Start veriyoruz. Daima kusursuz bir organizasyon Kesinlikle misafirlerimizin kötü bir görüntü ve kötü bir sahnesinin tamamen ortadan kaldırıyoruz. Videoları izleyebilirsiniz.

 Boğaz fırtınası Tekne detayları

Boyu 42 metre

Eni.      9 metre

2015 model gezinti tenezzüh gemisi

16 adet 15 kişilik yuvarlak masa yada 28 adet 14 kişilik dikdörtgen masa

Resmi ruhsat kapasitesi 424 kişilik

Bay ve bayan mescidi ve abdest alma yeri

Bebek bakım ve emzirme odası

Gelin odası ve alt kat ve üst kat olmak üzere 2 takım gelin damat sandalyesi ve masası

2 adet bay 2 adet bayan wc

Dosta Düşmana İnat zengin bir düğün hizmeti yapmak bu kadar zor değildir Yeter ki siz insan istediği zaman hiçbir şey imkansız değildir imkansızlıkları Sadece kendimiz üretiyoruz. Firmamız olarak yaptığımız çeşitli çalışmalardan Kiralık Tekne İstanbul ile sizlere sunduğumuz hizmetleri fiyatları ve olanakları kusursuz bir şekilde bütçenize uygun program seçeneklerini hazırlıyoruz.

Beklemediğimiz kalitede düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. sizlerden aldığımız güç ile gücümüze Güç Katmaya devam ediyor yaptığımız işimizde kendimizi ve yaptığımız fiyatları ön plana alarak siz değerli Dostlarımızın  emeğini hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımıza emin olabilirsiniz. Etkinlik hizmetinizde veya yabancı devletlerden gelen özel misafirlerinizin keyifli bir yemek hizmetinize sunuyoruz.

KIRALIK TEKNE İSTANBUL ORGANIZASYONU

Boğazın masmavi sularında Osmanlı’nın tarihi yapıları sakin denizin kokusunu ve beyaz Martıların seslerini dinleyerek keyifli bir etkinlikte yaşayabilirsiniz. Güzellikleri sizlere sunmak için Kiralık Tekne İstanbul boğazında çalışma ekiplerimiz ile daima en iyisini ve en güzelini hazırlıyoruz. Sizlere söyleyemediğimiz  bazı şeyler vardır ki sözlerle ifade edilemez. yaşanarak ve görerek öğrenilir. Biz ne kadar söylersek söyleyelim Sizler bu günü yaşamadığınız zaman aklınızda hiçbir zaman  özveri kalmayacaktır. Kesinlikle verdiğimiz değerler ve görsel düzenler yaşanarak keşfedilebilir siz değerli dostlar da bizimle irtibat kurarak canlı olarak göreceğiniz özel Kiralık Tekne İstanbul ile kafanızda yaptığınız farklı dizaynları farklı projeleri hazırlayarak farklı yapılan  etkinlik  çeşitleri yapabilirsiniz ki sözlerle ifade edilemez yaşanarak ve görerek öğrenilir.

Biz ne kadar söylersek söyleyelim Sizler bugün yaşamadığını zaman aklınızda hiçbir zaman birlikte kalmayacaktır kesinlikle verdiğimiz değerler ve görsel düzenler yaşanarak keşfedilebilir siz değerli dostlar da bizimle irtibat kurarak canlı olarak göreceğiniz özel tekne ve yatlar ile kafanızda yaptığınız farklı dizaynları farklı projeleri hazırlayarak farklı projeleri etkinlik yapabilirsiniz ki sözlerle ifade edilemez yaşanarak ve görerek öğrenilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar