Kına Yerleri

Teknede kına yerleri aramanıza gerek yok. inanç organizasyon serüven teknesi ve diğer lüks tekne filomuz da sizlere sunuyoruz.

Kına Yerleri İstanbul  Serüven Teknesi

Tekne ve yatlarımız ile kına organizasyon hizmetlerimizi en güzel şekilde yapabilirsiniz.

 inanç organizasyon kendi bünyesinde bir çok dalda sizlere hizmet sunarak kına gecesi organizasyon çalışmalarında Türkiye genelinde her ilde özel ekipler ile 1. Sırada yer alıyor.

İnanç organizasyon çeşitli yaptığı organizasyonlarda genelde müşterilerin istekleri Boğazda Düğün davetlerde güzel bir Teknede kına gecesi organizasyonu yapmaktır. Ama araştırmadan ilk önümüze gelen seçeneği değerlendirdiğimizde pişman olduğumuzun neticesidir. Acaba teknede kına gecesi fiyatları ne kadar olur diye düşünürler. İnanç organizasyon Düğün ve tekne kiralama hizmetini göz önüne alarak sizlere sunduğu kaliteli organizasyonları Kına gecesi organizasyonu ekipleri ile tek paket halinde hem Boğazda tekne kiralama hem de kına paketlerini bir arada özel menü seçenekleriyle sizlere sunuyor.

Doyumsuz bir program hizmeti yapan inanç organizasyon yakın dostlarınız ve Akrabalarınız ile boğazın masmavi güzelliğini Osmanlı hatıralarını ve Nezih bir ortamda rüyalar gibi bir kına organizasyonu yapmak sizin elinizde. Kına yerleri nerededir kaç paradır diye farklı düşünceleriniz var doğal olarak. Biz salon fiyatlarına özel teknelerimiz ve yatlarımızı sizlere kına organizasyonu hizmeti ile sunuyoruz.

Kına Mekanları Fiyatları

İstanbul’da en güzel kına mekanı tabii ki boğazda yapılan düğün organizasyonu neşe eğlence ve istediğiniz her şeyi tek bir alana toplayarak sizlere sunan firmamız ihtiyaçlarınızı sizi yormadan hemen hazır hale getiriyor.

Ne kadar görkemli olursa olsun hiçbir mekan boğazda yapılan bir düğün organizasyonu gibi lezzetli olamaz. Tabii ki İnsanların bize ilettiği fikir olarak her zaman sitem duyduk Bu konuda. Acaba  sizler de aynı fikirde misiniz.

İnce düşünülmüş çalışmalarla kır bahçelerinizde veya farklı mekanlarınızda kına gecesi açık alan veya kapalı alan yerlerinde muhteşem bir süsleme hizmeti belirliyoruz. Konseptinize göre veya farklı tercihlerinizi dikkate alarak sizlere özel bir alan tasarlıyoruz. Boğazın güzelliğini ve muhteşem göz dolduran İstanbul hatırasına Açık hava kına gecesi ile teknelerimizin terasında doyasıya bir eğlence hizmeti sizlere sunuyoruz. inanç organizasyon geniş çalışma ağı profesyonel kadrosu ile ihtiyaçlarınıza yetişerek kına gecesi mekanları Avrupa yakası bölgesinde birçok tavsiye edemeyeceğimiz mekanları sizlere öneriyoruz

Teknede Kına Gecesi Organizasyonları

Yaptığımız özel paketlerle kına mekan fiyatları hafta içi hafta sonu yemekli veya kokteyl tadında misafir kapasitenize göre değerlendiriyoruz. Firmamız belirlediğiniz tüm mekanlarda açık kapalı veya Otelde kına gecesi fiyatları ile sizlere kapsamlı çalışmalar yaparak düşündüğünüzden de daha uygun bir fiyat listesi hazırlıyor. teknede kına gecesi organizasyonu yaptığımız programları inceleyerek işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı fark edeceksiniz.

Yapacağınız evlilik teklifinde hayatınızı birleştireceğiz zaman bütçe analizi yaparken teknede nişan fiyatı ekonomik paketlerimizle misafirlerinize güzel bir davet hizmeti yaşatabilirsiniz. Sizler için özel olarak getirdiğimiz orkestra ekiplerimiz ve ulaşmak istediğiniz özel sanatçılarımızı da sizler için bir araya getiriyoruz. Araştırmalarınızda nikah sonrası teknede eğlence fiyat listesini bizden talep edebilir programınızı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz

İnanç organizasyonun profesyonel ekip kadrosu ile Türkiye genelinde yaptığı kaliteli çalışmaları ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak her zaman uygun fiyat Üstün kalite birinci seçeneği olarak sizlere yansıtıyor. Sizler de böyle güzel bir gün yaşamak isterseniz inanç Organizasyon farkıyla Daima hatırlayacağınız bu özel günümüzde dostlarınıza her zaman anlatacağınız bir anınızı olmasını istiyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz. Unutmayın inanç organizasyon parlak bir heyecan yoludur. Videoları İzleyerek yaptığımız programlar konusunda fikir alabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.inancorganizasyon.com adresinden veya 05325810885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Serüven Tekne özellikleri

Tekne Adı:        serüven

Boy:                   38 metre

en:                       8 metre

Yuvarlak Masa:     180 kişi

Kare Masa:            270 kişi

Kokteyl kişi kapasitesi: 270 kişi

Wc: 4

Ses sistemi MEVCUTTUR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları