Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

 • inancorganizasyon@gmail.com
 • +90 532 581 08 85

İstanbul Tekne Kiralama

Ak kaya İstanbul Tekne Kiralama gemimizde sizlerin isteğine göre oturma düzeni hazırlıyoruz. 

Yemeklerimiz alanında uzman aşçı ve garson kadromuzla temiz ve Hijyenik koşullarda taze ürünler seçilerek kıvamında pişirilip tur seyahatine başlamadan önce hazırlanır. 

İstanbul tekne kiralama Akkaya teknesi

Özel günlerinizde uzman personellerimiz güler yüzlü diksiyonu düzgün konuşmalarıyla sizlere ve misafirlerinize özel bir hizmet sunmak için siz değerli misafirlerimizi gemimize davet ediyoruz.

İnanç organizasyon İstanbul tekne kiralama  ile istekleriniz doğrultusunda tekne turları tam yada yarım gün için rezerve edilir. sadece tur hizmeti tercih edilirse boğaz turu ve adalarda tur hizmeti gerçekleşir. İstanbul Boğazında sizlere tahsis edilmiş ak kaya teknesi 150 kişi yemekli oturma düzeninde 300 kişi kokteyl düzeninde hizmet verilir.
Akkaya teknemizde bulunan güverte iki adet mevcuttur.

Alt güvertede ise sizlerin tercihleri dikkate alınarak düzenleme ve süsleme yapılır. üst güvertede bambu sandalyeler görsel zenginliği yansıtarak mükemmel bir ortam sizlere hazırlıyoruz. Ak kaya teknemizde İstanbul tekne kiralama hizmeti olarak damak tadınıza uygun menü seçenekleri ile diksiyonu  düzgün güler yüzlü personellerimiz ile muhteşem bir sunum sizlere hazırlıyoruz

Yemeklerimiz hijyenik bir ortamda hazırlanarak İslam’a uygun helal kesimler ile etlerimiz kesilir.

İstanbul Teknede Muhteşem Düğün Hizmeti

İnanç organizasyon organizasyon daima mutlu gün ve geceleriniz kapsamında zengin menü ve kaliteli personeller ile düğün organizasyonu sünnet kına ve her türlü özel davet etkinliklerinizde sizlere her daim kaliteli çalışmaları sunuyor. Muhteşem fırsatlar ve kaliteli hizmetler sizleri bekliyor. Hayatınızın en güzel alanını Ak kaya teknesi ile yaşamak isterseniz inanç organizasyonu çeşitli fırsatları ve etkinliklerinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgiler için bize 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından bizlere 7/24 ulaşabilir fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan detaylı bilgi alarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Video izle linkine tıklayarak fikir edinebilirsiniz.

İstanbul’da yoğun olarak tercih edilen programlarımızda doğum günü için tekne kiralama fiyatları ve paketlerini siz değerli müşterilerimize detaylar için sitemizde ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. En uygun seçeneklerimizi yemekli veya yemeksiz kokteyl tadında doyumsuz bir gezi hizmeti yaşayabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu En uygun tekne kiralama fiyatları analizini yaparken başka yerlerde seçenek aramanıza gerek yok.

Sizlere sunduğumuz araçlarımızla güvenli donanımlı ve hijyenik bir ortamda sizlere beklentilerinizin üstünde bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Yoğun çalışma programlarınızın sonunda kiralık yat İstanbul hizmetini yurt dışından gelen veya sevdiğiniz yakın dostlarınızla birlikte sakin bir ortam havasında haftalık yat kiralama ada turu veya boğaz turu şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Etkinliklerimizi tam paket olarak tercih edebilir kampanyalı seçeneklerimiz de faydalanarak Arzu ettiğiniz şekilde rezerve yaptırabilirsiniz.

İnanç organizasyon sizin bütçenizi düşünerek En uygun tekne kiralama hizmetlerini sizlere sunuyor. Detaylar için dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Bazı gezi turlarında kayık kiralama hizmetlerini müşterilerimiz talep ediyor. Ama sizlere sunduğumuz özel yatlarımızla kayık fiyatlarına yakın uygun maliyetler de hizmet alabilirsiniz.

Akkaya tekne özellikleri

 • Boy:   32 m
 • En:  6,6 m
 • Su Kesimi:  1,85 m
 • Tuvalet Adedi:  2 adet
 • Makine Adedi:  2 * 600 MAN Power
 • Şanzıman:    3/1 Çin
 • •  5 adet su geçirmez perde sistemi ve bu perdelerin arasında geçiş yapan özel çelik kapılı açma  sistemi mevcuttur.
 • Güvenlik daima üst seviyede tutulup yetişkinler için 300 adet can yeleği çocuklar için 50 adet can simidi mevcuttur.
  Her hangi bir kaza yada yangın sırasında makinelere CO2 püskürten otomatik sistem.
  Herhangi bir kaza ve arızayı kaptan köşküne anında sinyal gönderen özel uyarı  sistemi.
  Tehlike anında sizlere yol gösteren yön levhaları.
 • sistemimiz tehlike arz eden durumlarda teknemiz Baştan veya Bordadan yanaşma özelliğine sahiptir. ve en kısa zamanda karaya yolcu sevkini gerçekleştirmektedir.
  Akkaya teknemizde tüm yolcuların tekne içinde iken sigortası mevcuttur.
 • Tekne Boğaz turlarında çevrenin tüm koşullarına elverişli olup açık denizde çift cidarlı olmakla dört bir yanında çatışma perdeleri son sistem destekli çelikten yapılmıştır. Yapılmasında  ST 37 Ereğli sacı ile yapılmıştır.. Paslanmaya ve korozyona karşı bütün gövdesi ve dışı ve içi özel boya ile renklendirilmiştir.
Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar