Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

İslami Evlilik

İslami Evlilik

İslami Evlilik sitesi inanç organizasyon boğazda tekne kiralama sizlere Akdal teknesi Fırsatını sunuyoruz. 

İslami Evlilik Akdal Teknesi

Muhteşem bir düğün organizasyonu boğazda tarihi eserleri izleyerek ve görkemli Bir Düğün yapmak istiyorsanız Bizler de sizlere hizmet sunuyoruz. 

İslami evlilik organizasyonlarında inanç organizasyon muhteşem bir etkinlik hizmeti sunuyor. Kaliteli hizmetlerimiz profesyonel personellerimiz ile sizlere sunduğumuz bu özel keyifli tekne turunda bir çok lüks tekne ve yatlarımız da sizlere her türlü Organizasyon hizmetlerimizden eşlik edebilecek programlar sunuyoruz. Helal bir düğünün boğazda muhteşem bir Yemekli Dini Düğün Organizasyonu yapmak isterseniz inanç organizasyon kampanyalı fiyatları ile sizlere sunduğu sürprizleri ilahi grubu Semazen gösterisi ve çeşitli etkinliklerde tadına doyum olmaz bir organizasyon hizmeti sizlere sunuyor.

Düğününüzün rüyalar gibi olası bizim en büyük arzudur. inanç organizasyon ekibi olarak mutlu anlarınızı teknede boğazda görkemli hale dönüştürebilirsiniz. Evlenmek için teknede düğün fiyatları cebime uygun Olur mu yoksa uçuk bir ücret mi isteniz diye düşünmeyin biz firmamızca yemek süsleme düğün ekibi semazen fasıl ekibi halk sanatçıları ve daha saymadığımız birçok hizmeti sizlerin önüne sunuyoruz. Bizim sizin için elimizden gelen güzelliği sizden esirgemeyeceğimize inanabilirsiniz. 

Gelin ve damat çiftimizin helikopterle İstanbul’u gezdikten sonra gemimize görkemli bir şekilde iniş yapıp rüya gibi bir düğün yapma olanağı sunuyoruz.

İslami Düğün Turları

İslami Evlik sitesi olarak düğün organizasyonlarında sizlere kına gecesi organizasyonu düğün nişan ve her türlü özel davet günlerinizde sunduğumuz özel fırsatları ve kampanyaları incelemenizi tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için https://inancorganizasyon.com/ sayfamızı ziyaret edebilir aklınıza takılan her türlü öneri görüş ve düşüncelerini bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 0532 581 08 85 Numarasından ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde dünya çapında Kalitesini birinci sıraya çıkarmıştır. Çalışmalarımızı videolarda izleyerek görsel bir fikir elde edebilirsiniz. Teknede yaptığımız özel süsleme organizasyonu çalışmaları isteğinize göre daima en profesyonel şekilde dizayn ediliştir.

Akdal Teknesi Özellikleri

Tekne boyu :33 metre
Tekne en 8 metre
Transfer kapasitesi 400 Kişi
Kokteyl kapasitesi 350 kişi
Kişi Yemekli Kapasitesi 300 Kişi
2 Bayan, 2 Bay WC
özel gelin ve damat odası özel lavabo bulunmaktadır
2 adet klima olup alt salonu yaz ve kış mevsimlerine göre hava sirkülasyonunu rahatlıkla sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar