Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Hasan Dursun İletişim

Hasan Dursun İletişim

Değerli sanatçı Hasan Dursun iletişim bilgileri için 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz. 

Hasan Dursun İletişim Konser Organizasyonu

Hasan D. Konser

Ayrıca konser ve düğün davet organizasyonu program rezervasyonları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İnanç organizasyon yaptığı İslami programlar ile ayrıca boğazda Tekne Kiralama hizmetleri ve birbirinden değerli ilahi sanatçıları ve hocalar ile sizleri buluşturuyor.

Hasan Dursun yeni albümü 2019 döneminde özel ilahileri indir yaparak ücretsiz ilahileri sözleri ve şarkıları dinleyebilirsiniz. Hasan dursun ilahileri yara benim , bende ağladım , kervan , Efdal , ağladı Ashab ağladı , kadir mevlam , Bilal gibi , Bilali Habeşi , kabristan ,Bir gün matem , sen gidince , Ramadan , özledim resulü , anneciğim ,kadir mevlam , Muhammed’e gidemedim , nefsim sen Ölmezmisin , gidemedim ilahileridir.

Ayrıca Hz Bilal , albümleri , alemlere rahmet , sen gidince , giyerim ihramı olaydım , nerede beklesek seni indir , kokusu gelir , tövbe eyle  , nerdesin , hazırmısın , ağlayı ağlayı , muhammed , yazar kalemim ,  hicranda gönlüm ağlama sen Bilal , son yastık , aşk kervanı , canlar canı , son durak , levlake , tane tane , gül tanem , selam sana , gibi  ilahileri.

Ve hasan dursun , medine incisi , mekke yolunda , şefaat eyle , güzel Allahım , arafat dağı , lebbeyk , gül tanem  , ismi nur efendim , Mekke yolunda , kokusu gelir , alemlere rahmet , açan çiçekler gibi eserleri mp3 indir yaparak ilahi listesi ilahi sözleri müziksiz ilahiler klipleri sanatçının son albümü merak ettiğiniz her şeyi bizimle paylaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasan dursun nereli
Hasan dursun telefon numarası

Hasan Durdun Kimdir

Sanatçını geçmişini öğrenmek isteyen hayranlarına Hasan dursun kimdir  merakını açıklıyoruz. 1977 senesinde Ankara’da doğan ve  İlk, orta ve lise dönemini Ankara’da okumuştur. 

Sonra bir çok farklı eğitim seviyelerini başarılı ile tamamlamıştır. 13 yaşından bu yana sanata tasavvuf müziğine bağlı olmakla ve duyduğu ilgisi ile Türkiye’nin eserleri ile en sevilen sanatçısı olmuştur. Hocası Abdullah Çetin Faruki Hoca Efendi ile tanışmıştır. Hocasın vermiş olduğu eğitim ilim ve terbiye bahlakı ile bilinen mükemmel bir insandır.

Değerli hocasından tasavvuf dersleri alarak 30 adet özel eser hazırlayarak siz değerli dostları ile paylaşmıştır.

Hasan Dursun Albümleri

Sevilen sanatçı Hasan Dursun iletişim kurmak eserleri çeşitli konserleri ve yaptığı dini düğün organizasyonu ile güzel ilahileri ile çocuğunuza yaptığınız sünnet organizasyonu ile sizlere ilahilerini seslendiren zaman süreci içerisinde hayran kitlesini çoğaltan sanatçı .Yaptığı albümlerde  sadece ilahiler olmaksızın sohbet ve şiirleri ile siz gönül dostları ile beraber olmuştur.

Sanatçı fikirleri ve eserlerini hocasını eğitimi ile sizlerle paylaşmaktan ve siz dostları sevgisinden dolayı tamamen ilime ve sanata adamıştır. Sanatçı en çok sevilen ilahileri Kerbela ve hasretinden ilahileri ile siz değerli dostların ilgisi onu çok mutlu etmiştir.

İnanç organizasyon yapılan çalışmaları ve videoları izleyerek çalışmaları yakından takip edebilirsiniz.

Hasan dursun sen gidince

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar