Hafta Sonu Turları

Hafta sonu turları İstanbul Boğazı’nda sizlere sunduğumuz özel teknemiz Dalgakıran VIP teknesiyle özel günlerinizde düğün organizasyonlarınızda ve boğaz turu keyfini sizlere en güzel şekilde yaşatarak kampanyalı fiyatlarımızı sizlere sunuyoruz.

Hafta Sonu Turları İstanbul Dalgakıran Vıp Teknesi

Ailenizle sevdiğiniz dostlarınızla birlikte düğün davet organizasyonlarınızda firma yada özel misafirlere yapılan özel toplantılarınızda sizlere uygun bütçelerle kaliteli fırsatları Sunuyoruz. 

İnanç organizasyon Hafta sonu turları keyfinde mutluluğunuz için her daim sizlere hazırladığı özel sürprizleri sizlere sunmaya devam ediyor. Hafta sonu turları Boğazın en geniş tekne yat filosuna sahip firmamız sizlere sunduğu özel kampanyalar ile birlikte Muhteşem ve görsel olarak zengin bir platform sizleri hazırlıyor. Yaptığımız işte çeşitli hizmetleri de sizlere sunarak İnanç Organizasyon sayfamızı inceleyerek ihtiyacınız olan her türlü seçeneği sizlere uygun fiyatlara sunuyoruz.

inanç organizasyon dünya çapında ve Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde Geniş çaplı hizmet sunarak İhtiyacınız olan her şeyi tek kalemde sizlere sunarak sizleri başka arayışlara sokmadan 1. Kalite malzemelerle profesyonel personel ekipleri ile sizlere daima en güzelini Ve ömür boyu yaşadığınız bu mutlu günün hatırasına yıllarca dillerinizden düşürmeyecek bir program keyfi sizlere yapıyor.

Yoğun bir iş temposunun sonunda sizlere sunduğumuz Hafta sonu tatili imkânlarıyla toplanabileceğiniz mekanları sizlere özel tahsis ettiğimiz özel teknelerimiz veya son sistem donanımda yatlarımızla sunuyoruz.

Hafta Sonu Eğlenceleri İstanbul

Unutulmaz ki Türkiye’nin en büyük firması unvanını almak kolay değildir. 

Firmamız çeşitli  Tekne kiralama hizmetleri Örneğin limuzin kiralamadan tutun düğün organizasyonları Mehter takımı ekiplerinden tutun çeşitli süslemeler kına Organizasyonu ekipleri  ile muhteşem bir organizasyon keyfi ve sünnet düğün organizasyonları ile çocuğunuzun bu mutlu gününde teknede eşsiz bir manzara ile hafızalarınızda yer edinecek programlar ekipleri ve daha sayamadığımız birçok özellikleri kendi sayfasında sizlere özel hizmet olarak sunuyor. Yanı sıra fayton kiralama deve kiralama at kiralama Özel film çekimlerinde İhtiyacınız olan her türlü ekipmanı ekibi sizlere kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda inanç organizasyonun yaptığı özel sürprizleri ve programları bizlerden bilgi alarak keşfedebilirsiniz. Kaliteli yaptığımız hizmetleri daima dillerden düşmeyecek beklemediğiniz organizasyonlarla karşı karşıya geleceksiniz. Hafta sonu turları ile pahalı sandığınız teknelerimiz sizlere beklemediğiniz ucuz fiyata sizin hizmetlerinizi yönlendiriyoruz.

Aklınıza takılan her türlü soru öneri ve fikirlerinizi bizlere rahatlıkla sunabilir 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz yaptığınız çalışmalarda videolarımızı inceleyerek farklı fikirler oluşturabilirsiniz

Dalgakıran VIP Teknesi Açıklama

TEKNELERİMİZ ALKOLSÜZDÜR !

Bütün fiyatlarımıza KDV ilave edilir.

 Ödemelerde hizmetin yapıldığı günkü Merkez Bankası döviz alış kuru hesaba alınır.

Konfirme işlerde tutarın % 40’ı peşin; bakiye ise işin yapıldığı gün kapatılacaktır.

Dalgakıran vip isimli yatımız TC Turizm Bakanlığı’ndan alınmış 05/08/2002 tarih ve 8574 sayılı Turistik İşletme Belgesi’ne haizdir.

Dalgakıran vip isimli teknemizde TC Turizm Bakanlığından alınmış 26/07/2004 tarih ve 9623 sayılı Turistik İşletme Belgesine sahiptir.

Teknede Güneş sigorta tarafından sigortalanmıştır. Ayrıca yolcularımız için P&I sigortası vardır.

Dalgakıran vip yatlarımızda havalandırma, ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Restaurant ve üst terasta bulunan barlarımızda soğuk ve sıcak alkolsüz yerli ve yabancı içecekler mevcut olup fiyatlar Amerikan Barlarda afişe edilmiştir.

* Arzu edildiği taktirde istenilen türde müzik veya folklar ekibi, kına gecesi ekibi ve diğer hizmetler şeklinde temin edilir.

Dalgakıran vip teknesi kalkış haricindeki iskelelere yanaşmasındaki palamar ücreti kiralayanlar tarafından ödenecektir.

Ekteki listede, uygulayacağımız menü ve kokteyl çeşitleri belirtilmiştir. Bunların haricinde her türlü isteğe hitap edecek mutfağımız mevcut olup isteğiniz doğrultusunda fiyat tespiti yapılır. İkramlarımız teknemizin  mutfağında yapılmakta olup günlük olarak sunulmaktadır.

TEKNE DETAYLARI

İL:              —————————————                   İstanbul

TEKNE İSMİ:        —————————-                Dalga Kıran

BOY:             ————————————–            47.00 Metre

EN:         ———————————————         9.00 Metre

YUVARLAK MASA KAPASİTE:    ——–       204 Kişi  (17 masa)

KARE MASA KAPASİTE:       ———             324 Kişi  (27 masa)

KAPALI ALAN KOKTEYL:       ———————            300 KİŞİ

AÇIK ALAN KOKTEYL:       ———————-                 300 KİŞİ

KULLANIM AMACI       —————————            Gezi Davetuy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları