Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Hafta Sonu Tatili

Hafta Sonu Tatili

Hafta sonu tatili Evren 2 teknesi ile sizlere inanç organizasyon eşliğinde muhteşem anlar yaşatıyor. Tekne turu hizmeti ile sizlere sunduğumuz özel fırsatları çeşitli sürprizlerimiz iyi firmamızın sizlere sunduğu ekstra hizmetler kapsamında güçlendiriyoruz. 

Hafta Sonu Tatili İstanbul Evren 2 Teknesi

Türkiye genelinde ve Avrupa’da yaptığınız çeşitli renkli ve kaliteli organizasyonları yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Gözlerden uzak kaliteli bir tatil keyfi sizlere sunduğumuz özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Boğazda hafta sonu tatili sizlere sunduğumuz özel tekne ve yatlarımızda 1. Sınıf malzemeler profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere sunduğumuz bu özel fırsatları Sezon başında erken rezerve yaptırdığınız takdirde sizlere sunduğumuz farklı özel fiyatları ve çeşitli sürprizleri ile hizmetinize sunuyoruz.

Ailecek ya da çeşitli müşterilerinize dost ve akrabalarınıza yapacağınız Tekne Kiralama Hafta sonu tatili özel menü seçeneklerini sizlere sunarak damak tadınıza uygun Türk yemekleri ve özel yöresel yemekleri sizlere sunuyoruz. Unutulmaz ki inanç organizasyon tüm hizmetlerde Türkiye ve Avrupa’da Unutulmaz programlar yaparak Kendi adından daima söz ettiriyor.

Ülkemizin her noktasında her ilinde ve her ilçesinde kına gecesi organizasyonu Sünnet Organizasyonu ve çeşitli düğün organizasyonları yapan firmamız tekne kiralama hizmetleri ile de Boğazda bir çok tekne ve yat filosuna sahip olarak sizlere düğün salonu fiyatlarına boğazda muhteşem bir deniz havasında Osmanlı hatıralarını izleyerek ve sakin huzurlu bir ortamda görkemli bir düğün hizmeti sizlere sunuyor.

En güzel Hafta Sonu Tatilleri

Yaptığını çeşitli organizasyonlarda farklı etkinlikler süslemeler ve Çeşitli tiyatro ekipleri  ile çocuk oyunları orta oyunu Aşuk maşuk ve daha bir çok tiplemelerle, kılıç kalkan ekibi ve yöresel halk oyunları ekipleri ile inanç organizasyon Sizlerin daima en güzelini sunmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan her türlü öneri soru düşünceleriniz varsa bizlere rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir bilgi danışabilir fikirlerinizi sunabilirsiniz. Düğün organizasyonlarında ve yaptığınız çeşitli etkinliklerde kendinize farklı bir program yaparak projelerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ortak noktada düşünce alış verişi yaparak renkli bir etkinlik programları hafızalarda yer edinecek güzel bir davet organizasyonu sizlerin düşünceleriyle düzenleyebiliriz. Yaptığınız farklı çalışmaları videoları izleyerek de çeşitli şekillerde elde edebilirsiniz. Unutmayın inanç organizasyon yeniliklerle renkli zamanları sizlere sunuyor.

EVREN 2 TEKNESİ ÖZELLİKLERİ

Boy:                 35 metre

En:                    9 metre

Yuvarlak Masa: 120 kişi

Kare Masa:        160 kişi

Kokyeyl Masa:    200 kişi

Kokteyl düzen çift kat :   320 kişi

2 Adet wc

Ses sistemi var

Gelin odası var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar