Boğazda Yemek

İstanbul Boğazda Yemek bir başka olur. Çeşitli hizmetleri inanç organizasyon sizlere sunuyor. 

Özel firma yemeklerinizde misafirlerinize çalışma arkadaşlarımızla güzel bir organizasyon yapmayı düşündüğünüz zaman firmamız sizlere sunduğu özel seçenekli aktiviteler ve uygun fiyatlarla özel hizmet sunuyoruz.

Boğazda Yemek Turu

Firmamız daima Kaliteyi disiplini ve profesyonel ekipleri sizlere sunma gururunu yaşıyor. Program sonunda aldığınız Feyzi de mutluluğu bizimle paylaşmanız Bizim için her şeyden daha önemlidir. Hayatınızın en güzel döneminde  Boğazda düğün tekneleri içinde güzel teras ve rahat ortamı ile nişan sünnet veya kına gecesi organizasyonlarınızda hizmetlerimizi icra ediyoruz.

Boğazın güzelliklerini ve tadına doyum olmaz maneviyatını sözlerle anlatamayız. Bunu yaşayan bilir diye düşünüyoruz. İnanç organizasyon boğazın en lüks teknelerini ve yatlarını en uygun fiyat ve üstün kalite politikasını sizlere sunarak daima özeli ve gösterişi ön planda tutuyor. Boğazda yemek yerleri nerelerde diye arayışlara girmenize hiç gerek yok. Firmamızın hem Deniz üstünde hem Osmanlı hatıralarını sizlere yaşatarak keyifli bir gezi yemeği hizmetinize sunuyor. Boğazda yemek fırsatları kampanyalarımız dahilinde inceleyerek bizimle irtibat kurarak keşfedebilirsiniz. Fikirlerinizi de bize sunarak Dilediğiniz bir organizasyon hizmetini sizlerle ortak bir çalışma yaparak umduğumuz bir etkinliği aktif hale getirebiliriz.

Boğazda Yemek Kaç Para

Şirketimiz boğazda yemek ücretlerini sizler için alt seviyede tutarak davet toplantı mezuniyet yemekleri hizmetini lüks menüler ile sunumu yapıyoruz. 

Her zaman insanlar boğazda böyle bir hizmetin pahalı olduğunu düşünürler ? Bizler en lüks menülerimiz de her bütçeye uygun yaptığımız farklı seçeneklerle sarsılmayacağınız özel davetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Boğazda Yemekli Düğün

İstanbul’da boğazda yemekli düğün organizasyonu Görsel bir zenginliğe davet ediyor.  Kutlama farklı ada turu aktiviteleri ve çeşitli seminer toplantı gezilerinde mezuniyet doğum günü organizasyon fikirleri ve daha sayamadığımız birçok özel etkinliklerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere inanç organizasyonun sunduğu geniş tekne fiyatlarımızda mutluluğu ve hatıralarda kazanabilecek bir yer ne ediniyoruz. sizlerin tercihin bizim için önemli olmakla birlikte yaptığınız farklı değişiklikler de süsleme hizmeti de özel yöresel halk sanatçıları ve Çeşitli tiyatro Ekibi Mehter Takımı etkinlikleri de sizlere yaptığınız organizasyonda eşlik ediyor ucuz fiyatları sizlere sunarak kaliteden ödün vermeden renkli bir program keyfi sizlere yaşatıyoruz.

inanç organizasyon sizlere boğazda akşam yemeği keyfini lüks tekne ve yatlarımızla sunmaya devam ediyoruz. Ailenizle huzurlu bir deniz havasında yaşamak istediğiniz ve keyifli bir vakit geçireceğiniz ortamı sizlere hazırlıyoruz. Mavi suların keyfini İstanbul’un özel hatıralarını ve sakin bir Mehtap havasında güzel bir boğazda alkolsüz akşam yemeği keyfini yaşamak için bizden bilgi alabilirsiniz. yaptığımız özel çalışmalar ve kampanyalı fırsatları mızı değerlendirmek ve siz de bizimle böyle bir etkinlik yapma düşüncesinde iseniz İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

inanç organizasyon her zaman sizlere en iyisini sunma çabasındadır. Yapacağınız program sonunda mutluluğunuz ve memnuniyetiniz bizim için büyük bir değere sahiptir. Detaylı bilgiler için İnanç Organizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasına 7/24 ulaşabilirsiniz. Fikir paylaşımı yaparak organizasyonlarınızda güzel bir rezerve yapabilirsiniz. Video izle

Destan Tekne Özellikleri

Teknemiz kadromuz ile birlikte 200 kişilik olup, 36,5 metre boyunda  ve 7 metre genişliğindedir.2X330 BHP Mercedes ana makinesi ve,30 Kw ve 55 Kw güçte 2 tane  jeneratör bulunuyor. Destan Teknemizde  Internet, geniş LCD Ekran, uydu kanalları ve özel dijitürk yayınları vardır. havalandırma ve ses sistemleri  ve sahne ekipmanları bulunmaktadır. Destan Teknesinde  1 mutfak, 1  vestiyer, 4 adet wc, 2 tanesi bayan wc, 2 adet erkek wcı, 2 tane bar  vardır..

Yuvarlak Masa Düzeni: Teknemiz yuvarlak masa yapısında  iç bölümde 135 kişiye kadar servis imkanı sağlamaktadır.

Dikdörtgen Masa Düzeni: Destan teknemiz dikdörtgen masa bölümde iç bölümde 180 kişiye servis imkanı sağlamaktadır.

U Masa Düzeni: Destan teknemiz U masa düzeni ile  35 kişiye  set up düzeni kurulur.

I Masa Düzeni: Destan teknesi I masa düzeni ile  30 kişiye set up düzeni kurulur.

Üst Kat Yemek Düzeni: Destan Teknemizde yemek masa yapısı üst katta 120 kişiye servis imkanı sağlamaktadır.

Kokteyl Düzeni : Destan teknesi Kokteyl yapısında  beyaz lounge koltuklar,  özel cam bistro masalar ve özel sehpalarla kokteyl düzeninde 200 kişiye kadar hizmet sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları