Boğazda Kiralık Tekne

Boğazda kiralık tekne İstanbul’da ilk akla gelen zengin mimari yapıları ve Boğazda kiralık tekne ve turlarıdır. İnanç organizasyon zamanınızın güzel anlarını sizlere renkli bir hizmet ile keyifli geziler sunuyor.

Boğazda Kiralık Tekne Fiyatları Gezi Ay 2

Organizasyonumuz bünyesi içerisinde sizlere sunduğumuz geniş ve birbirinden kaliteli Boğazda kiralık tekne hizmetlerimizi sunuyoruz. 

Düğün salonlarında kiraladığınız salon fiyatları boğazda tekne kiralama keyifli ve manzaralı bir tekne organizasyonu yapmaya ne dersiniz. Hem boğazın keyfini hem de farklı bir lezzet tadında düğün organizasyonu ile mutluluğunuzu unutulmayacak bir hatıraya dönüştürerek düşündükçe mutlu olacağınız etkinlikler hazırlıyoruz. Nişan Organizasyonu ile yepyeni bir hayata başlama heyecanını hakkını vererek tadında bir etkinlik hizmeti görmeği tabii ki kaçırmak istemezsiniz. Sünnet organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz inanç organizasyon sizlere tekne kiralama ile  tanıdığı Bu imkanı uygun fiyatları profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere sunmak istiyoruz. Tabi doğal olarak sizlerin de fikirleri ve düşünceler açısından çok önemli Boğaz’da kiralık tekne denilince akla ilk gelen servis pahalı bir düğün organizasyonu en kaliteli hizmeti mavi sularıyla İstanbul’un en güzel manzaraları ile hem gezerek Hem eğlenerek güzel bir organizasyon yaşamak kaçırmak istemezsiniz. İnanç organizasyon olarak Sizleri seviyoruz onun için sizlere en güzelini sunuyoruz. 

İstanbul Boğazda kiralık tekne inanç organizasyon farkı ile kusursuz bir çalışma ortamında

İstanbulda Tekne Kiralama

Ucuz maliyetli sizleri hazırlayarak kampanyalı ortamlarda hesabınızı kitabınızı yaparak maliyetleri en dip seviyeye indirerek sizlere güzeli ve Kaliteyi bir arada sunuyoruz. boğaz kiralık tekne fiyatları bilinenden fazla görünse-de inanç organizasyon alışılagelmiş bu düşünceyi tamamen değiştirecek sizlere çeşitli etkinlikler içerisinde kına gecesi organizasyonu sünnet düğünlerinizde ve çeşitli iş yemeklerinizde davetlerinizde sizleri ağırlıyor. videoları izlemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul’un en güzel teknesinde Özel zamanlarımızı Yaşamak için inanç organizasyon firmamızdan  bilgi alabilir 0532 581 0883 numarasını ulaşabilirsiniz. Kaliteli organizasyonlarda daima önceliğimiz sizin mutluluğunuza bağlı. Pişman olmadan erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca kına organizasyon etkinliklerinde sizlere tekne bayan ilahi grubu ve Türk sanat müziği ekiplerinin seslendirdiği doyum müzik keyfi yaşatıyoruz. Yapacağınız etkinliklerde ilahiler ve türküler ile mutlu hatıralar inanç organizasyon olarak hediye ediyoruz.

İnanç organizasyon sizlere sunduğu bu özel fırsatlarla kampanyalı seçeneklerimizi değerlendirerek tekne kiralama fiyatları listesi inceleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ekstra sürprizlerimiz de doğum günü için tekne kiralama fiyatları avantajlarını bizden bilgi alarak değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz. İstanbul’da boğazda geniş tekne ve yat filosuna sahip firmamız en uygun tekne kiralama kampanyalarını erken rezervasyon yaptığınız zaman indirimli fiyatlarını sizler için hazırlamaktadır.

Boğazda Keyifli gezilerinizde Mükemmel Bir Vakit Geçirin

Yaz tatillerinde yıllık izinlerinizi kullanarak 10 günlük tekne kiralama fiyatlarını paket olarak düzenliyoruz. Tekne ve kiralık yat İstanbul bölgesinde modellerimize göre elimizden geldiği kadar en makul fiyatları sizler için hazırlamaktayız. Ayrıca yemekli  tekne turu hizmetlerini de misafirlerinize özel ekip arkadaşlarımızla profesyonel kadromuzla sizlere sunmaktayız.

Özel gecelerinizde ada turlarımız da haftalık yat kiralama fırsatlarını inceleyerek ayrıca sizlere temin ettiğimiz sürprizlerimiz ide detaylı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Uzun gezilerimiz de tekne ve yat araçlarımızda sandalye kiralama ihtiyacına gerek duymanıza gerek yok. Tam kadro ve muhteşem bir boğaz turu havası hissedebilirsiniz. Veya dilerseniz ada turu programlarında sizlere çeşitli yemek menülerimiz den hazırlayarak damak tadınıza uygun bir seçenek hazırlıyoruz.

Yoğun çalışarak hak ettiğiniz tatilinizi inanç organizasyon farkı ile yaşayarak mutluluğunuza renk katabilirsiniz. Detayları ve kampanyalı fırsatlarımızı dilediğiniz zaman bizlerle irtibat kurarak bilgi edinebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü organizasyon hizmetini firmamız a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyele sahip güçlü bir kuruluştur.

GEZİ AY 2ANA BOYUT VE ÖZELLİKLER

En:——————————————————-9.00 metre

Uzunluk:———————————————- 24.00  metre

Liman:————————————————İstanbul

Tekne kapasitesi:———————————160 kişi yemekli veya kokteyl düzen

Wc:   ————————————————6(2 bay—2 bayan 2  pisivar)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları