Boğaz Turu , Uzun Boğaz Turu , Boğaz Turu Açık mı? 4 sezon
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Boğaz Turu ; Daha önce hiç İstanbul’u denizden seyretme imkânını yakalamadıysanız şimdi tam zamanı, İstanbul’da tarihi yerlerin birçok bölümü deniz kenarında yer alıyor.

Tarihi yapıların yanında camiler, sarayları seyredeceğiniz size özel bir tur programında etraf ile ilgili çok fazla bilginiz bulunmuyorsa rehber hizmetinden faydalanarak birçok tarihi yapı hakkında geniş bilgiler elde edebilirsiniz.

Turistik geziniz esnasında sizlere eşlik eden boğazın simgesi haline gelen martılara ekmek veya simit parçaları sunarken birbirleriyle yarış etmeleri sizleri mutlu etmeye yetecektir. Araştırma yaparak size uygun Boğaz turu fiyatları ile bütçenize uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca, Eminönü boğaz turu fiyatları 2021 keselere uygundur.

Turistik gezileri için İstanbul’u ziyaret eden yabancı turistlerin İstanbul’u ziyaret etmeden evvel tarihi yapıları hakkında bilgi aldıkları tarihi İstanbul Boğazı vazgeçilmez tur programları arasında her zaman ön plandadır.

Güzel bir günün başlangıcında Boğaz Manzaralı Kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz.

Boğaziçi de belirli iskelelerden, belirli saatler arasında, bir buçuk saat devam eden turlar mevcuttur. Makul fiyatlar kapsamında Boğaz turu ne kadar gibi endişelere kapılmadan herkesin rahatlıkla katılabileceği boğaz turları; Üsküdar, Kabataş, Beşiktaş, Eminönü, Ortaköy, Karaköy İskelelerinden belirli saatler arasında tekne
organizasyonu
 yapılan eskitme tekneler ile boğaz turları oldukça kalabalık ve keyifli geçiyor.

Belirli saatlerde belirli aralıklar ile denizden hareket eden tekneler belirli seyir hızında geçtiği için telefonunuz ve fotoğraf kareleri çekmek için çok fazla vakit bulamayacaksınız. Ayrıca kalabalık olduğu için yer bulmanız da oldukça zor olabilir.

Uzun Boğaz Turu

Özellikle yoğun dönemlerde ve hafta sonları yolunuzu uzatma pahasına da olsa boğazda yemek Eminönü’nden uzun boğaz turu akşam yemeği katılımının olması gereken bir aktivitedir. Uzun tekne turuna çıkmaya karar verdiyseniz buradaki güzel yerleri alabilmek için çabuk davranmanız gerekir.

Ayrıca sevdiğiniz dostlarınızla güzel bir hafta sonu gezisi planlayarak Boğazda lüks yat kiralama detaylarını öğrenebilirsiniz.

Vapur ile gidiş geliş şeklinde yolculuk yapacaksanız yan taraflar oldukça ideal aksi takdirde arka alan veya üst balkonlar görüş açınız geniş olması açısından daha iyi oturma yerleri bulunacaktır.

Boğaza giriş yaptıktan sonra ilk durağı 11.35’de Kanlıca Hisarı’nın karşısında eski bir boğaz semti önünüze çıkacaktır. Tarihi çay bahçesinin vapurdan görünüşü oldukça güzel boğaza nazır yalılar ise çok imrendirici.

Boğaz Turu Tekne Fiyatları

Boğaz turu denince aklınıza ilk olarak sıradan bir organizasyon gelmesin, bunu daha da iyi hale getiren etkinlikler sevdiklerinizle başlayacağı; düğün, doğum günü, mezuniyet kutlanması, sürpriz evlenme teklifi, özel toplantılar gibi değişik aktiviteler Tekne kiralama hizmeti ile yapılıyor.

Tekne turlarının güzergahı genelde belli olup ek olarak ilave etmek istediğinizde konumunu daha önceden geziyi düzenleyen kişiler ile görüşmeniz gerekir. Toplu halde iş arkadaşlarınız ile akşam yemeği organizasyonu yapmanız mümkün kişi sayısına göre Boğazda kiralık tekne fiyat seçenekleri tekne modelleri isteğinize göre değişiklik olabilir.

Bir veya iki saatlik paketlerinden faydalanabilir saat olarak uygun bir tekne ya da yat turu gezisi bulmanız mümkündür. Ayrıca, Boğaz tekne turu fiyatları yapacağınız yolculuğa göre değişebiliyor.

Eminönü Boğaz Turu Fiyatları 2021

Eminönü boğaz turları ile çok ayrıntılı organizasyonlar yapıldığından kişi sayısı tekne yemek tercihi saat ve gün gemi turları gibi pek çok etkinlik yer alıyor. Tercih ettiğiniz tura göre fiyatlarda farklı olabiliyor. Gezi maksadı ile gelen herkesin uğramadan ayrılmadığı Eminönü yat kiralama için oldukça cazip bir noktadır.

Gerek ulaşım gerekse tarihi yerleri görebilmek için tercih sebebiniz gemide düğün olabilir. Sultanahmet gibi noktalara yakın olduğundan turistik geziler sonrasında kalkış noktası için en uygun yerdir.

Ulaşım konusunda tramvay otobüs ve metro duraklarına yakın olması ise yerli olan misafirleriniz için oldukça cezbedici oluyor.

Eminönü Boğaz Turu Saatleri 2020

Genel kapsamda, Eminönü boğaz turu saatleri 2020 günceldir ve Eminönü Galata Köprüsü’nden başlayarak Anadolu Kavağına kadar süren etkileyici İstanbul boğaz turu İstanbul’un ziyaretçilerinin kesinlikle yapması gereken aktivitelerini başında geliyor.

Avrupa ve Asya’yı ayıran İstanbul boğazında vapur veya teknelerde geleneksel ve unutulmaz Tekne kiralama boğaz turu düğün fiyatları kampanyalarını keşfetmeden keyfini bir deniz gezisi yapmadan, İstanbul gezinizi tam anlamıyla yapmış sayılmazsınız.

Tekne turu Eminönü iskelesinden saat 14.30’da başlıyor ve sırasıyla Üsküdar ve Ortaköy iskelelerine uğradıktan sonra geri dönüşte ise yine Günlük kiralık tekne fiyatları Ortaköy Üsküdar iskelesine uğrayarak turu Eminönü iskelesinde saat 16.30’da bitiriyor tur süresi yaklaşık 2 saat sürüyor.

Kısa Boğaz Turu

İstanbul’da kısa boğaz turu yaklaşık olarak 2 saat sürer ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü arasında gerçekleşir.

Ayrıca; kısa tekne turu güzergahı tam olarak şu şekildedir. Arnavutköy’de bağlı olan tekneler düşük seyir hızında Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Anadolu hisarını gezerek Fatih Sultan Mehmet köprüsünün altından ve Anadolu yakasına geçiş yapar.

Anadolu Hisarı Kandilli Vali köy Çengelköy Beylerbeyi güzergahında 15 Temmuz Şehitler köprüsünün altından tekrar Avrupa yakasına geçerek Ortaköy Kuruçeşme sahillerine de gezerek tekrar başlangıç noktasına yani Arnavutköy sahiline dönüş yapar.

Bunun yanında; uzun boğaz turu yaparak sevdikleriniz için doğum günü kutlaması organizasyonu edebileceğiniz gibi sevgilinize sürpriz şekilde evlenme teklifi sunabilir eşinizle baş başa romantik yıldönümü yemeği deneyimini yaşayabilirsiniz.

Diğer yandan, hiçbir sebep olmadan keyifli vakit geçirmek için kısa boğaz gezisi yapabilirsiniz. Boğaz turlarında kahvaltı kokteyl öğlen ya da akşam yemeği menüleri de talep ederek yapabileceğiniz gibi sadece tekne kiralama hizmeti olarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz mümkündür.

Kısa tur saatlerinde herhangi bir sınırlama bulunmaz. 7/24 özel organizasyon hizmeti alabilirsiniz fakat en az tekne kiralama süresi 2 saattir.

Boğaz Turu Açık Mı?

Covid-19 virüs salgını sebebiyle ekonomik ve sosyal yaşama getirilen sınırlamalar sahillerde de yürüyüş dahi yasaklanmıştır.

İstanbullular için yoğun stres altında geçen hayatlarında rahat bir nefes almak için en cazip yer olan boğaz sahilleri gitmenin de yasaklanması insanları çok bunaltıcı bir duruma getirmiştir.

Covid-19 virüsünün ülkemizde kontrol altına alınmaya başlaması ile beraber İstanbul halkının en çok merak ettiği uğramalı boğaz turu açık mı araması yaptıkları tespit edilmiştir.

Boğaz turları yasağı 1 Haziran 2020’den itibaren kaldırılması ile beraber sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak saatlik ve günlük yat kiralama hizmetleri devam ediyor.

Eminönü Boğaz Turu Saatleri 2021

Öncelikle Eminönü boğaz turu saatleri 2021; Eminönü, Karaköy, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş arasında çalışan ve İstanbul şartları olarak tabir edilen şehir hatları vapurlarının ya da Üsküdar Beşiktaş arasında çalışan tekneleri kullanarak kendi imkanlarınız ile ve az maliyetli kısa süreli olarak İstanbul Boğazı’nın girişinde turyol boğaz turu yapabilirsiniz.

Eğer bir gezi organizasyonu gerçekleştirecekseniz, kalkış olarak 14:30’da başlayan gezi, 16:30’da bitiyor. 2 saat süren turunuz, bu şekilde bitiyor.

Üsküdar Boğaz Turu Ücretsiz

Üsküdar Belediyesi tüm İstanbullulara ücretsiz boğazda gezi turuna çıkarmak maksadı ile 12 milyon liraya 54 metrelik gezi gemisi inşa ettirdi.

Ayrıca, Üsküdar boğaz turu ücretsiz gerçekleşiyor. Tüm İstanbullulara ücretsiz hizmet sunacak olan geminin ilk misafirleri 15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gazileri olmuştur.

İnşa edilen gemide ilk olarak 15 Temmuz gecesi yaşanan kanlı darbe girişiminde şehit olanların yakınlarıyla gaziler ve yakınları ve diğer vatandaşlar bu günleri hatırlamak ister.

Daha sonra ise belirli bir program düzenlemesi ile tüm İstanbullular diledikleri zaman bu imkandan faydalanabilirler.

Üsküdar Belediyesi tarafından boğazı herkes için ulaşılabilir hale getirmek için İstanbul’un zengin tarihini boğazın keyfine vararak anlatmak masrafı ile yaptırılan 580 yolcu kapasiteli 54 metrelik Üsküdar Valide Sultan gemisi ile boğaza gezi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer videoları inceleyebilirsiniz.

Boğaz gezileri genelde Eminönü, Kabataş, Kadıköy iskelelerinden yapılıyor.

Boğaz turu malum yakıt ve diğer zamlardan dolayı tekne kiralama fiyatları 2022 olarak güncelleştirilmiştir 

Genel olarak yemekli ve kokteyl gezi turlarında teknede düğün fiyatları programlarını inanç organizasyon yetkili numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Boğaz turlarında İstanbul’un en görkemli mekanları yalı ve tarihi miraslarını keyifli bir gezi ile inanç organizasyon sizler ile hazırlıyor.

Genel olarak gezi turu tercihe göre 3_4 saatlik turlarla sürüyor

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar