Boğaz Turu

Boğaz turu İstanbul’un en güzel ve en keyifli bir zevkidir diye düşünüyoruz. inanç organizasyon sizlere aileniz ve dostlarınızla birlikte güzel bir boğaz turu keyfini Yaşatmaya devam ediyor.

Boğaz Turu Büyük Yankı Gemisi

Gerekse özel davetlerinizde çeşitli iş yemeklerinizde size özel fiyatlarımızı inceleyin. Dopdolu bir heyecan ile gününüzü doyasıya yaşama fırsatını sizlere sunuyoruz. Boğaz turu büyük Yankı gemisi ile sizlere muhteşem bir organizasyon keyfini yaşatıyoruz. 600 kişilik büyük gemimizde  sizlerin misafirlerini ve Çevrenizdeki toplulukları olabilecek kapasitede büyük gemimizin sizlere sunduğu lüks bir ortamda boğazın tadını yaşayarak görkemli Bir Düğün organizasyonu yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz düğünlerde ihtiyacınızı karşılayacak mekanlar sunuyoruz.

Boğazın eşsiz güzelliğini yaşayarak kaliteli ve profesyonel ekiplerimiz de sizlere muhteşem Gemide düğün organizasyon programını yaşatıyoruz. Teknoloji güvenlikte ve 1. Sınıf malzemelerle üretilip sizlere sunduğumuz malzemelerin en iyisini en güzelini ve en görkemli sini sizler için hazırladık. Düğün organizasyonlarınızda yaptığınız programlarda fırsatları inceleyin.

Sizlere dini düğün fırsatını Mehter Takımı Yeniçeri sünnet organizasyonlarınız çeşitli etkinlikleri sizler için bulunduruyoruz. Sadece tekne ve gemi kiralama sektöründe yetinmeyip ihtiyacınız olan bütün sektörlerde yanınızdayız. Sevincinize ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Misafirlerinize Personel taşımacılığı özel servislerimiz kapsamında ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizde sanatçılarımız, ilahi gruplarımız ve özel yemek hizmeti ile size doyumsuz bir ortam hazırlıyoruz.

Boğaz turu ne kadar acaba büyük tekne kiralama fiyatı pahalı olur mu bütçemizi aşar mı diye bazı Umut kırıklıklarında bulunmanıza gerek yok. İnanç organizasyon sizlere piyasada bulunan salon fiyatları ile daha düşük maliyetlere çalışma yapıyoruz.

İstanbul’da Boğaz Keyfi Detayları

Boğazda eşsiz manzara karşısında gönlünüzce eğlenebileceğiniz lezzetli bir organizasyon hizmeti veriyor. Asıl amacımız sizlerin mutlu olması yaşadığınız bu özel günü hatıralarda yıllarca söz edilecek bir pozisyon haline getirilmesidir. Şehir dışında yaka turlarında Şehir hatları tarifesini inceleyebilirsiniz.

Yanı sıra inanç organizasyon Kına Gecesi organizasyonları nişan organizasyonları özel davet yemeklerinizde sizlere eşlik ediyor. Boğaz turu ve yapmak istediğiniz bir çok etkinlikte büyük Yankı gemisi yanı sıra geniş tekne filomuz da birçok özel teknelerimiz sizlerin hizmetine sunuyoruz. Kalite özgüven ve uygun fiyatları daima ön planda tutarak sizlere muhteşem bir organizasyon keyfini sunuyoruz. İnanç organizasyon uzun boğaz turu etkinlikleri ile sizlere hafta içi veya hafta sonu muhteşem davet organizasyonları sunmaktadır özel boğaz turu fiyatları ile sizlere sunduğumuz seçenekleri sitemizi inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Sizler de böyle bir mutluluğu yaşamak istiyorsanız kampanyalarımız özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Boğaz Turu Beşiktaş

Çeşitli limanlarımızda kalkış yapabilirsiniz. Aklınızda farklı düşünceleriniz varsa bizler bu düşüncelerinizi en güzel şekilde değerlendiriyoruz. Ortak fikir üreterek anlamlı bir düğün organizasyon hizmeti sizlere yaşatıyoruz. Detaylı bilgiler için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mekanımızda çayımızı içerek fikirlerinizi sunabilirsiniz. Özel dizayn da farklı süslemeler yapıp farklı konseptler uygun getirebilirsiniz. Bizler daima sizlerle ortak çalışmayı önemsiyoruz. Hizmetin en güzelini elimizden gelenin en iyisini her zaman yapıyoruz. Size sunduğumuz fırsatları dışarıda bu fiyatları asla bulabileceğinizi sanmıyoruz. Yılların tecrübesi ile yılların birikimi ile sizlerle paylaşıyoruz. Düşündüğünüz özel şeyleri sizlere sormadan sürpriz bir şekilde sizlere hazırlıyoruz.

Büyük Yankı gemisi özel davet yemeklerinde ve muhteşem kadrosuyla tadına doyum olmaz eğlenceyi zirveye taşıyoruz. Tercihlerini doğrultusunda özel halk müziği sanatçılarımız sosyal ekiplerimiz Türk Sanat Müziği ekiplerimiz ve ilahi gruplarımız da maneviyatımızı yüksek dereceye ulaştıracak bir program hizmeti sizlere sunuyoruz.

İstediğiniz zaman ulaşabilir düşüncelerinizi yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz bizler daima sizlerden gelen desteği ve taleplere göre program şeklimizi yönlendiriyoruz. Detaylı bilgi için www.inancorganizasyon.com sitemizi inceleyip mesaj olarak düşüncelerinizi atabilirsiniz. 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. videolar ile çalışmalarımızı izleyebilirsiniz.

Büyük Yankı Özel Davet Gemisi Özellikleri

  • Bölge : İstanbul
  • GEMİNİN CİNSİ: Davet düğün ve Yolcu Gemisi
  • TEKNE BOY/EN: 42 M / 11 M
  • TUVALET: 7 adet
  • KOKTEYL KAPASİTE: 600  – 650 Kişi
  • YEMEKLİ KAPASİTE: Dik dörtken Masa 480 Kişilik / Yuvarlak Masa 360 Kişilik
  • MUTFAK: 100 M2 genişliğinde
  • GELİN ODASI: 16 M2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları