Boğaz Turu Ne Kadar

Düğün davet ve özel yemek organizasyonlarınızda muhteşem performanslar sergileyerek doyurucu aktiviteler sergiliyoruz. Profesyonel nazik personellerimizle ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap veriyoruz.

Boğaz Turu Ne Kadar Sürer Karaca 3 Teknesi

Boğaz turu seçenekleri ile sünnet düğün ve özel davet yemek organizasyonu ile yapılan yüzlerce kaliteli menü seçeneğini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz yaptığımız çalışmalarda inceleyerek devamını sizlerin desteği ile büyütmeyi hedefliyoruz. Bu güne kadar her müşterimizin farklı endişeleri bulunmaktadır. Firmamız bu korkuyu ve endişeyi sizlerin beklemediği bir derecede uygun fiyatlarla üstün bir performans sergiliyor.

Türkiye’nin en güzel ve boğazın en büyük gemileri tekneleri ve yatları seçeneklerini sizlere sunuyor. Boğazda muhteşem bir hizmeti sizlere hazırlıyoruz.

Düğün ve davetleriniz ile birlikte masmavi suların güzelliğini Osmanlı hatıralarını seyrederek uygun fiyatlara keyifli bir gün yaşamanızı sizlere öneriyoruz. Kampanyalarımız yeni sezon fırsatlarıyla yenilenirken Özel menü seçeneklerimiz de sizlere muhteşem bir yemek menüsü sunuyoruz.

Fiyat olarak düşündüğümüz zaman dışarıdan sıradan salonların verdiği fiyatlara göre daha makul ve daha uygun bir Vaziyet taşıyor. Tabi bunları kıyaslarsak boğazda Düğün davetlerde düğün salonunda yapılan bir programın görsel olarak kalitesine kadar olur diye Siz de tahmin edersiniz diye düşünüyoruz.

 

BOĞAZ TURU NE KADAR SÜRER KARACA 3 TEKNESİ

Boğaz turu  seçenekleri ile sünnet düğün ve özel davet yemek organizasyonu ile  yapılan yüzlerce kaliteli organizasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz yaptığımız çalışmalarda inceleyerek devamını sizlerin desteği ile büyütmeyi hedefliyoruz. Bu güne kadar her müşterimizin farklı endişeleri bulunmaktadır. Firmamız bu korkuyu ve bu endişeyi sizlerin beklemediği bir derecede uygun fiyatlarla üstün bir performans sergileyerek Türkiye’nin en güzel ve boğazın en büyük gemileri tekneleri ve yatları seçeneklerini sizlere sunuyor. Boğazda muhteşem bir hizmeti sizlere hazırlıyoruz.

İstanbul Boğaz turu ne kadar Düğün ve davetleriniz ile birlikte masmavi suların güzelliğini ve Osmanlı hatıralarını seyrederek uygun fiyatlara Keyifli Bir Gün yaşamanızı sizlere öneriyoruz. kampanyalarımız yeni sezon fırsatlarıyla yenilenirken Özel menü seçeneklerimiz de sizlere muhteşem bir yemek menüsü sunuyoruz. Fiyat olarak düşündüğümüz zaman dışarıdan sıradan salonların verdiği fiyatlara göre verdiğimiz fiyatlar daha makul ve daha uygun bir Vaziyet taşıyor. Tabi bunları kıyaslarsak boğazda Düğün davetlerde düğün salonunda yapılan bir programın görsel olarak kalitesine kadar olur diye Siz de tahmin edersiniz diye düşünüyoruz.

Tekne kiralama hizmetleri ile boğazda yat turu fırsatları Ada turları ile sevdiğiniz dostlarımızla birlikte boğazın masmavi havasını  suyunu ve güzelliğini bir arada yaşatmayı sizlere sunuyoruz. Etkinliğimiz dahilinde boğaz turu yemekli tekne kiralama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Yaptığınız hizmetleri düşüncelerinizi daima ön plana alarak belirlediğiniz bir program akışı sizlere hazırlıyoruz. Sizler de böyle bir etkinliğe icabet etmek isterseniz firmamız daima 7/24 hizmetine hazır.

Uzun Boğaz Turu Gezileri Kaç Saat Sürüyor ?

Boğazda davet organizasyonu ve çeşitli toplantı etkinliklerini yapmak isteyen misafirlerimiz bu konuda bizden bilgi alabilirler. Detaylı olarak programa göre bütçeye göre hazırladığımız rezervasyon durumlarında farklı seçeneklerle sizlere sunduğumuz paketleri keşfedebilirsiniz.

Kampanyalı paketlerimiz de boğaz turu fiyatları yapacağınız program paketlerini yemekli veya kokteyl düzeninde sizlere hazırlayarak firma yemeklerinizde özel menü seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz. Kaliteli profesyonel personellerimizle donanımlı ve güvenli tekne yat ve gemilerimiz de sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Okul gezisi organizasyonlarında sizlere sunduğumuz paketlerimiz de siz değerli öğrencilerimizin yıl boyunca verdiğiniz ağır emeğin karşılığında rahatlatıcı bir nefes ve muhteşem boğaz turu keyfi ile sizlere doyumsuz bir hizmet sunuyoruz. Değerli işadamlarımızın yaptığı özel iş toplantılarında Boğaz turu gezi eğlencelerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yapılan tekne organizasyonu etkinliklerinde sizlere farklı menü seçeneklerimizi hazırlıyoruz. Fikirlerinizi bir araya getirerek konsept denize göre düzeninizi sağlayarak muhteşem bir yemek programı sunuyoruz.

Dilediğiniz zamana kadar rezerve yaptırabiliriz. Fiyatlarımızdan özel olarak kiralama şansına sahip olabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız dahilinde sizlere sunduğumuz seçeneklerimizi inceleyin. Farklı etkinliklerimizde dilediğiniz kadar dostlarınızı bir arada boğaz keyfi özel ada turları yaşatabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sayfamızda yapmak istediğiniz çeşitli etkinlikleri beraber ortak bir noktada güncelleştirebiliriz. Erken gerçekleştireceğiniz rezervasyonları daima sürprizlerimiz ile karşılaşabilirsin. Yaptığınız çalışmalarımızı videoları izleyerek farklı fikirler iletebilir ve bizlere 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasını Dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Unutmayın inanç organizasyon mutlu zamanlarımızı uygun fiyata sizlere gerçekleştirmeniz için olanak tanıyor.

KARACA 3 TEKNE  ÖZELLIKLERI

Boy:                                      33 metre

En :                                       8 metre

Tekne kokteyl kişi kapasitesi:250 kişi

Tekne yemek kişi kapasitesi:      200

Can yeleği:                         230 adet

wc :                                      4 adet

jeneratör:                               3 adet

400x 2 ana makina

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları