Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Boğaz Turu Fiyatları

Boğaz Turu Fiyatları

Boğaz turu fiyatları Tale 2 teknesi sizler için hizmete hazırdır. Boğazın en büyük tekne filosuna sahip olan firmamız sizlere muhteşem organizasyonları sunmak ile görevlidir. Sizlere sunduğumuz bu özel keyifli gezinti özel davetlerinizde de farklı organizasyonlar yapabilirsiniz.

Boğaz Turu Fiyatları Kadıköy

Boğaz turu fiyatları her daim sizler için özel kampanyalar hazırlayarak sunduğumuz fırsatları inceleyerek değerlendirebilirsiniz. 

Özel günlerinizde sizlere eşlik edecek Tale 2 teknesi ve filomuz da çeşitli teknelerimiz de her türlü organizasyona etkinliklerinize eşlik edebilecek kapasiteye sahiptir. inanç organizasyon daima müşterilerimizin memnuniyeti konusunda hassas davranarak yaptığı hizmeti en iyisini en kalitelisini sunmaya gayret gösteriyoruz. Profesyonel personellerimiz de sizlere sunduğumuz ve özel etkinlikleri Sizlerde muhteşem bir organizasyon kapsamında yaşayarak keşfedebilirsiniz.

Yaklaşık 400 kişi taşıma kapasitesine sahip  teknemiz boğazın en büyük tekneleri arasında yer edinmiştir. Kalitesi 1. Sınıf malzemesi ve özel hizmetleri ile bilinen Tale 2 teknesi sizlere daima en Muhteşemi ve hatıralarınız da yer edinecek kaliteli bir organizasyon hizmeti sizlere sunuyor. Firmamız yanı sıra yaptığınız organizasyonlarda düğün organizasyonu nişan organizasyonu sünnet kına gecesi özel davet yemekleri mezuniyet ve doğum günü partilerine eşlik edebilecek muhteşem bir devasa boyuta sahip olup kalabalık ortamlarınızı ağlayabilecek  büyüklüğe sahiptir.

İstanbul Boğaz Turu Saatleri

İstanbul’da boğaz turu keyfini sizlerin belirlediği saatleri özel bir program yaparak dostlarınız da özel iş yemeklerinizde Ada turları ile özel tekne turları ile sizlere kaliteli bir hizmeti ucuz fiyata sunuyoruz.

 Firmamızın özel müşterilerine sunduğu bu TALE 2 teknesi her daim tüm organizasyonları taşıyabilecek kapasiteye sahip geniş bir tekne seviyesindedir.

Sizler de böyle bir organizasyonun yaşamak isterseniz www.inancorganizasyon.com sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru öneri fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ortak çalışmalar yaparak sizlerin düşünceleriyle farklı organizasyonlar yapabiliriz. Etkinliğiniz kapsamında çeşitli süslemeler tiyatro ekibi  ile çeşitli orta oyunları Mehter takımı ve özel gösterileri ve özel ekiplerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek her türlü hizmet  Türkiye ve Avrupa’da en büyük seviyeye kendini taşımış olan firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu her şeyi kendi bünyesinde barındırarak dışarıda aramaya zahmet göstermeyeceğiz çok daha kaliteli işleri sizlere sunuyor.

Videolar izleyerek yaptığımız kaliteli programları keşfedebilirsiniz Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyerek aklınıza takılan her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz ve 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından Dilediğiniz saat bizlere ulaşabilir fikirlerinizi sunabilirsiniz. Unutmayın inanç Organizasyon sizlere daima en iyisini sunmaya büyük çaba harcıyor.

TALE 2 TEKNESI TEKNIK ÖZELLIKLERI

2011 model Turizm belgeli lüks gemi
Yemek kapasitesi: 250 kişi
Kokteyl kapasitesi: 400 kokteyl kapasiteli

Boy: 40 metre
en: 10 metre

2 MAKİNA
1. kalite Profesyonel Müzik sistemi
1. kalite Işık sistemi

Tale 2 teknesinde 2 Bar
Wc: 8 WC bulunmaktadur

Özel Klima sistemi
Tale 2 teknesi Protokol salon
Toplam 400 yolcu kapasitesi
Bulunduğu İSKELE: Kabataş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar