Boğaz Turu Fiyatları

Boğaz turu fiyatları Tale 2 teknesi sizler için hizmete hazırdır. Boğazın en büyük tekne filosuna sahip olan firmamız ihtiyaçlarınızı taşıyacak kapasiteye sahiptir.

Sizlere muhteşem organizasyonları sunmak ile görevliyiz. Sunduğumuz bu özel keyifli gezinti özel davetlerinizde de farklı organizasyonlar yapabilirsiniz.

Boğaz Turu Fiyatları Kadıköy

Boğaz turu fiyatları her daim sizler için özel kampanyalar hazırlayarak sunduğumuz fırsatları inceleyerek değerlendirebilirsiniz. 

Özel günlerinizde sizlere eşlik edecek Tale 2 teknesini keşfedin. Filomuz da çeşitli teknelerimiz de her türlü organizasyon sizin için hazırlıyoruz. İnanç organizasyon zamanında uygun fiyatlara yapma kapasitesine sahiptir. Yaptığı hizmeti en iyisini en kalitelisini sunmaya gayret gösteriyoruz. Profesyonel personellerimiz de sizlere sunduğumuz ve özel etkinlikleri Sizlerde muhteşem bir organizasyon kapsamında yaşayarak keşfedebilirsiniz.

Yaklaşık 400 kişi taşıma kapasitesine sahip  teknemiz boğazın en büyük tekneleri arasında yer edinmiştir. Kalitesi 1. Sınıf malzemesi ve özel hizmetleri ile bilinen Tale 2 teknesi inceleyin. Hatırladıkça mutlu olacağınız keyif dolu eğlenceleri sizler için hazırladık. Firmamız yanı sıra yaptığınız organizasyonlarda düğün organizasyonu nişan organizasyonu sünnet kına gecesi özel davet yemekleri mezuniyet ve doğum günü partilerine eşlik edebilecek muhteşem bir devasa boyuta sahip olup kalabalık ortamlarınızı ağlayabilecek  büyüklüğe sahiptir.

İstanbul Boğaz Turu Saatleri

İstanbul’da boğaz turu keyfini sizlerin belirlediği saatleri özel bir program yaparak dostlarınız da özel iş yemeklerinizde Ada turları ile özel tekne turları ile sizlere kaliteli bir hizmeti ucuz fiyata sunuyoruz.

Firmamızın özel müşterilerine sunduğu aktiviteleri yaşayın. Düğün davet sünnet organizasyonlarında sizlerleyiz. Sizler de böyle bir organizasyonun yaşamak isterseniz sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru öneri fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ortak çalışmalar yaparak sizlerin düşünceleriyle farklı organizasyonlar yapabiliriz. Etkinliğiniz kapsamında çeşitli süslemeler tiyatro ekibi orta oyunları mehter takımı ve özel gösterileri hazırlıyoruz.

Özel ekiplerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek her türlü çalışmayı yapıyoruz. Türkiye ve Avrupa’da kendini üst seviyelere taşımış olan firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu her şeyi zamanında hazırlıyor. Kendi bünyesinde her türlü arzu ve isteklerinizi sizi uğraştırmadan karşılıyoruz. Dışarıda aramaya zahmet göstermeyeceğiz çok daha kaliteli işleri sizlere sunuyor.

Boğazda Düğün Paketleri

İnanç organizasyon İstanbul’da özel gezi ve davet organizasyonlarınızda sizlere yemekli kısa Boğaz turları düzenleyerek seminer etkinlik ve birçok özel programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Lüks boğaz turu fiyat seçenekleri ile farklı tekne yat ve gemilerimizi inceleyerek bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarih belirleyerek paket ve seçenekleri düzenleyebilirsiniz.

Mekanınıza uygun bölgelerde ulan müşterilerimize hizmetlerimizi sunarak Kabataş boğaz turu şeklinde davet organizasyonu ve birçok seminer etkinlik programlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Mehtap turu güzelliklerini inanç organizasyon farkı ile yaşayarak keyifli bir gezi organizasyonu yaşayabilirsiniz. Boğazda düğün teknesi kiralama listesini incelemek için tek nelerimizi detaylı bakarak bizlere ulaşıp paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sizlere her sezon sunduğumuz kampanyalı paketlerimizi kaliteden ödün vermeden davet salonu fiyatları ile muhteşem görsellikleri sahip bir boğaz tur organizasyonu zu gerçekleştirebilirsiniz.

Videolar izleyerek yaptığımız kaliteli programları keşfedebilirsiniz Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyerek aklınıza takılan her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz ve 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından Dilediğiniz saat bizlere ulaşabilir fikirlerinizi sunabilirsiniz. Unutmayın inanç Organizasyon sizlere daima en iyisini sunmaya büyük çaba harcıyor.

Tale 2 Teknesi Teknik Özellikleri

2011 model Turizm belgeli lüks gemi
Yemek kapasitesi: 250 kişi
Kokteyl kapasitesi: 400 kokteyl kapasiteli

Boy: 40 metre
en: 10 metre

2 MAKİNA
1. kalite Profesyonel Müzik sistemi
1. kalite Işık sistemi

Tale 2 teknesinde 2 Bar
Wc: 8 WC bulunmaktadır

Özel Klima sistemi
Tale 2 teknesi Protokol salon
Toplam 400 yolcu kapasitesi
Bulunduğu İSKELE: Kabataş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları