Boğaz Turu Fiyatları İstanbul Tale 2 Teknesi % 100 Kalite
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Boğaz Turu Fiyatları Tale 2 teknesi hakkında en çok merak edilen konulardan biri de boğaz turu fiyatları ne kadardı? Boğaz turunun fiyatları her sene güncellenen bir fiyattır. Bu güncellenen fiyatlar ile kişilere firmamızdan ya da uygun sitelerden haber verilir. 

Firmamızda artan fiyatlar ekonomi ve piyasaya göre değişiklik göstermektedir. Bu değişen fiyatlar cep yakmayacak tarzda olup çok aman aman fiyatlar değildir. Boğaz turu için sunulan fiyatlar herkes tarafından karşılanabilecek oldukça uygun fiyatlardır.

İçindeki verilen hizmete yemek içmek personel sayısı boğaz turu ne kadar paketleri sunumları dahilinde sunuyoruz.

Boğaz turuna katılacak olan kişi sayısına göre fiyatta farklılıklar meydana gelir. Bu farklılıklar da kişilere her türlü destek ve imkân sağlanmaktadır. İster peşin ödeme ister taksit imkânının yanı sıra fiyatlarda gerekli yerlerde indirimde yapılabilir.

Oldukça uygun olan yemekli boğaz turu fiyatları için tekne kiralama ile sizde sevdiklerinizle boğaz manzarasında tur yapabilir günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Boğaz Turu Fiyatları İçin Avantajlar Nelerdir?

Boğaz turunun kişiye sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Özel Boğaz turu fiyatları sayesinde kişilerin hep görmek istediği boğazın manzarası yakın bir şekilde görülür. Hem çevre tanımı hem manzara seyri için önemli ve avantaj olan Eminönü boğaz turu fiyatları gezilerinizde özel çalışmalar yapıyoruz.  Firmamız tarafından sizlere Boğazda kiralık tekne hizmeti  sunulmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan her türlü destek ile anın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ailenizle arkadaşlarınızla sevgilinizle geçireceğiniz boğaz turu için nasıl sığarız ya da kalabalık derdi olmadan her sayıya ve kalabalığa uygun olan teknelerimiz ile sizlerin içi rahat bir şekilde gece boğaz turu fiyatları paketlerinde yapabilirsiniz. Bunun yanında firmamız tarafından uygulanan fiyat sistemi ile her türlü destek ve imkân sağlanmaktadır.

  Firmamızca belirlenen boğaz turu fiyatları oldukça uygun olup herkes tarafından ödenebilir.

Boğaz Turu Fiyatları Hangi Durumlara Göre Belirlenir?

Boğaz turu yapmak isteyen kişilerin kendilerine göre belirli sebepleri olur. Bu sebepler arasında en bilindik sebep olan eğlence amaçlı yapılan boğazda kahvaltı turlarıdır. Bu boğaz turları eğlenceden ziyade kişilerin farklı etkinliklerde kullandıkları mekân ya da faktör olarak belirlenir.

Evlilikte tekliflerinde doğum günlerinde yıl dönümlerinde tercih edilen boğazda kiralık tekne turları bazen o anlarda sadece zevk amaçlı yapılır ya da tekne mekân tutularak ortama farklı bir hava ve romantiklik verilir.

Bunun yanında firmamız tarafından şehre gelen turistlere tanıtmak için de boğaz turu tercih edilir. Uygun fiyatlarda olan boğaz turu fiyatları ile hem özel günlerinizi daha anlamlı kılabilir hem de anın ve günün keyfini daha rahat ve güzel bir şekilde geçirmiş olursunuz. Boğaz turu fiyatları oldukça uygun olup sizleri hiçbir sıkıntıya sokmaktadır. İstenilen ekstralara göre fiyat belirlenmektedir.

Boğaz Turu Fiyatları Saat ve Km Olarak mı Hesaplanıyor?

Boğaz turu yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de kaç saat olacağı ya da turların kaç km uzaklıkta olacağıdır. Turlar kişilerin istedikleri saat de ve kilometre de olmaktadır.

Özel aile yemeklerinde Boğazda lüks yat kiralama fiyatları programlarında sakin ve huzurlu zaman geçireceğiniz programlar hazırlıyoruz. Kişiler her ne kadar saat istiyorlarsa ve her ne kadar kilometre de tur yapmak istiyorlarsa isteklerine göre hizmet verilmektedir. Sunulan saatte ve sunulan kilometre sayısından ücret alınacaktır.

Bu ücretler oldukça uygun olup kişilere hiçbir türlü zorluk sağlamamaktadır. Bu açıdan oldukça önemli olan Kadıköy boğaz turu fiyatları hem keyifli hem de oldukça önemli bir işlemdir. Kişilerin bazen uzun olmasını istediği bazen de daha fazla yerlere gitmek istediği zamanlarda bu kişiye bağlı olan saat ve kilometre seçimi oldukça büyük bir avantajdır. Oldukça uygun olan boğaz turu fiyatları ile firmamız size her türlü desteği ve hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul Boğaz Turu Fiyatları

Yeni sezonda başlattığımız özel kampanyalı seçeneklerimizle İstanbul Boğaz turu fiyatları kapsamında tam olarak belirlediğiniz paketlerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kapsamlı çalışmalarımızı sürdürerek mutluluğunuzu her daim ön sayfada tutarak hesaplı güncel tutarları sizlere sunmak isteriz. Tercihlerinize göre uygun maliyetler çıkarmak çabasındayız. İstanbul’da boğaz turu fiyatları ve seçeneklerini detaylı incelemek için inanç organizasyon sayfamızdan ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Sizlere muhteşem organizasyonları sunmak ile görevliyiz. Sunduğumuz bu özel keyifli gezinti özel davetlerinizde de farklı organizasyonlar yapabilirsiniz.

Boğaz Turu Fiyatları Kadıköy

Boğaz turu fiyatları her daim sizler için özel kampanyalar hazırlayarak sunduğumuz fırsatları inceleyerek değerlendirebilirsiniz. 

Özel günlerinizde sizlere eşlik edecek Tale 2 teknesini keşfedin. Filomuz da çeşitli teknelerimiz de her türlü organizasyon sizin için hazırlıyoruz. İnanç organizasyon zamanında uygun fiyatlara yapma kapasitesine sahiptir.

Yaptığı hizmeti en iyisini en kalitelisini sunmaya gayret gösteriyoruz. Profesyonel personellerimiz de sizlere sunduğumuz ve özel etkinlikleri Sizlerde muhteşem bir organizasyon kapsamında yaşayarak keşfedebilirsiniz.

Yaklaşık 400 kişi taşıma kapasitesine sahip  teknemiz boğazın en büyük tekneleri arasında yer edinmiştir. Kalitesi 1. Sınıf malzemesi ve özel hizmetleri ile bilinen Tale 2 teknesi inceleyin. Hatırladıkça mutlu olacağınız keyif dolu eğlenceleri sizler için hazırladık. Firmamız yanı sıra yaptığınız organizasyonlarda düğün organizasyonu, teknede nişan organizasyonu, sünnet kına gecesi, özel davet yemekleri, mezuniyet ve doğum günü partilerine eşlik edebilecek muhteşem bir devasa boyuta sahip olup kalabalık ortamlarınızı ağlayabilecek  büyüklüğe sahiptir.

İstanbul Boğaz Turu Saatleri

İstanbul boğaz turu fiyatları keyfini sizlerin belirlediği saatleri özel bir program yaparak dostlarınız da özel iş yemeklerinizde Ada turları ile özel tekne turları ile sizlere kaliteli bir hizmeti ucuz fiyata sunuyoruz.

Firmamızın özel müşterilerine sunduğu aktiviteleri yaşayın. Düğün davet sünnet organizasyonlarında sizlerleyiz. Sizler de böyle bir organizasyonun yaşamak isterseniz sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru öneri fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ortak çalışmalar yaparak sizlerin düşünceleriyle farklı organizasyonlar yapabiliriz. Etkinliğiniz kapsamında çeşitli süslemeler tiyatro ekibi orta oyunları mehter takımı ve özel gösterileri hazırlıyoruz.

Özel ekiplerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek her türlü çalışmayı yapıyoruz. Türkiye ve Avrupa’da kendini üst seviyelere taşımış olan firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu her şeyi zamanında hazırlıyor. Kendi bünyesinde her türlü arzu ve isteklerinizi sizi uğraştırmadan karşılıyoruz. Dışarıda aramaya zahmet göstermeyeceğiz çok daha kaliteli işleri sizlere sunuyor.

Eminönü Boğaz Turu Fiyatları

İnanç organizasyon İstanbul’da Eminönü boğaz turu fiyatları özel gezi ve davet organizasyonlarınızda sizlere yemekli kısa Boğaz turları düzenleyerek seminer etkinlik ve birçok özel programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Lüks boğaz turu fiyat seçenekleri ile farklı tekne yat ve gemilerimizi inceleyerek bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarih belirleyerek paket ve seçenekleri düzenleyebilirsiniz.

Mekanınıza uygun bölgelerde ulan müşterilerimize hizmetlerimizi sunarak Kabataş boğaz turu şeklinde davet organizasyonu ve birçok seminer etkinlik programlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Mehtap turu güzelliklerini inanç organizasyon farkı ile yaşayarak keyifli bir gezi organizasyonu yaşayabilirsiniz. Boğazda düğün teknesi kiralama listesini incelemek için tek nelerimizi detaylı bakarak bizlere ulaşıp paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu Fiyatları Özel Paketler

Sizlere her sezon sunduğumuz kampanyalı paketlerimizi kaliteden ödün vermeden davet salonu fiyatları ile muhteşem görsellikleri sahip bir boğaz tur organizasyonuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Videolar izleyerek yaptığımız kaliteli programları keşfedebilirsiniz Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyerek aklınıza takılan her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz ve 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından Dilediğiniz saat bizlere ulaşabilir fikirlerinizi sunabilirsiniz. Unutmayın inanç Organizasyon sizlere daima en iyisini sunmaya büyük çaba harcıyor.

Tale 2 Teknesi Teknik Özellikleri

2011 model Turizm belgeli lüks gemi
Yemek kapasitesi: 250 kişi
Kokteyl kapasitesi: 400 kokteyl kapasiteli

Boy: 40 metre
en: 10 metre

2 MAKİNA
1. kalite Profesyonel Müzik sistemi
1. kalite Işık sistemi

Tale 2 teknesinde 2 Bar
Wc: 8 WC bulunmaktadır

Özel Klima sistemi
Tale 2 teknesi Protokol salon
Toplam 400 yolcu kapasitesi
Bulunduğu İSKELE: Kabataş

Eminönü boğaz turu tercihe göre 3 saat 4 saat ve tabii ücret dahilinde dilediğiniz kadar uzatma şansına sahip olabilirsiniz.

Boğazda yemek tekne turları inanç organizasyon ile yaptığınız düğün organizasyonu sünnet kına gecesi ve her türlü etkinlik davet programlarımızda sizlere boğazın muhteşem güzelliğini ve sunduğumuz en özel menülerimiz de görkemli bütçenize uygun fiyatlarla dışarıda normal salon fiyatlarından daha uygun fiyatlara sizlere sunumlarınızı gerçekleştiriyoruz ayrıntılar için inanç organizasyon bizden bilgi alabilirsiniz.

Günlük boğaz turu belirlediğiniz tarih ve gün içerisinde yaptığınız program akışına göre düzenleme yapılarak alkolsüz olarak sınırsız hizmet vermekteyiz ayrıntılar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar